Papież poparł OZE

Opublikowano: 06.07.2020 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1016

Papież Franciszek poparł 4 lipca lokalne inicjatywy na całym świecie, mające na celu wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Jego słowa ukazały się na „Twitterze” w Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości, poświęcony w tym roku walce ze zmianami klimatycznymi. Jak informuje portal wnp.pl, na papieskim profilu zamieszczono następujące słowa papieża Franciszka: „W niektórych miejscach rozwijają się inicjatywy służące wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, które zaspokajają potrzeby lokalne. Mogą mieć wpływ na walkę ze zmianami klimatycznymi, dzięki silnemu zmysłowi wspólnotowemu i miłości do swojej ziemi”.

Papieski „Twitter” jest redagowany w dziewięciu językach, także w polskim.

Źródło: NowyObywatel.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 8, średnia ocena: 2,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o