Panie premierze, przyłbica chroni…

Opublikowano: 24.02.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1449

Pana, chroni pana, nosząc przyłbicę nie mogę splunąć w pana kierunku (co jest podobno naruszeniem godności), a mam taką ochotę, ilekroć czytam rozporządzenie rządowe.

Zaczęło się od nakazu kicania po lesie w maseczce.

O co teraz? Geszeft. Swoi zainwestowali w produkcję maseczek w kraju i za granicą, to trzeba je nosić obowiązkowo. Jak zainwestują w kosmiczne kombinezony, to też staną się obowiązkowe.

Każda przyłbica, a jeszcze lepiej szalik, ogranicza rozprzestrzenianie się aerozolu w przypadku kichnięcia. RADYKALNIE. I o to chodzi.

Idiotyczne ograniczenia liczby pasażerów, które uniemożliwia dojazd do pracy wszystkim chętnym, nakładanie masek, to wszystko nie ma sensu w porównaniu do wymuszenia obiegu filtrowanego powietrza w przestrzeni zamkniętej tramwaju, autobusu.

Dlaczego od roku nie ma nakazu produkcji odpowiednich pojazdów? Odpowiedź: bo w rządzie zasiadają mądrale.

A już ponowny nakaz używania masek w osobówce, to czysty obłęd. Nie ma takich masek, które by uchroniły przed zakażeniem osób przebywających w tak małej przestrzeni ponad pół godziny. Jedyny sposób to uruchomienie nawiewiu na twarz na FULL. Na full, bo zdaje się, że Pan kuma jedynie po angolsku.

Maska na twarzy kierowcy to stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym. Każdy ubezpieczyciel powinien wymagać oświadczenia, czy sprawca wypadku był w masce. Jeśli był, to wina przechodzi na Pana Premiera.

Co niniejszym proponuję.

Autorstwo: interesariusz
Źródło: Niepodległy.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o