Pandemia strachu

Opublikowano: 15.09.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2217

Ten materiał to tylko mikro czubeczek przeolbrzymiej góry lodowej pandemii strachu. Codziennie – od ponad półtora roku – wprowadza się w nasze ciała wirus stresu, kłamstwa oraz strachu. Wtłacza się go w nasze organizmy za pomocą tzw. maisnteramowych mediów, czyli TV, radia oraz internetu. Programowanie nas, czyli perfidne pranie mózgów i wyniszczanie naszych ciał poprzez wprowadzanie nam kowidowego wirusa do głowy trwa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Od ponad półtora roku jesteśmy osłabiani psychicznie i fizycznie na setki różnych sposobów. Zabijają nas w białych rękawiczkach, w świetle kamer i z uśmiechem na ustach. Śpisz słodko dalej?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. gajowy 15.09.2021 12:17

    Psychozawirus jest o wiele groźniejszy od koronawirusa gdyż atakuje bezbronną świadomość podatnych na niego ludzi, różnież ludzi władzy. (W stosunku do wirusów biologocznych mamy dobre strategie obrony wypracowane przez miliony lat ewolucji).
    Stwierdzenie, że świadomość zostaje zawirusowana nie jest przenośnią. Wielu antropologów uważa bowiem destrukcyjne idee/ideologie o dużym potencjale propagacji za rodzaj wirusów żerujących na ludzkiej świadomości. (Mamy więc wirusy biologiczne, komputerowe jak i wykorzystujące słabe punty ludzkiej świadomości) Ze względu na to, że sama świadomość jest nowym wynalazkiem ewolucji, nie mamy donrych mechanizmów broniących naszą świadomość przed nowym wirusem. Innymi słowy całe spoleczności, określone grupy (np. decydenci) mogą łatwo paść ofiarą obłędu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.