Pandemia potrwa do 31 marca 2025 roku?

Opublikowano: 08.09.2020 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4088

Wczoraj informowaliśmy, że w danych na stronach Banku Światowego (World Integrated Trade Solution WITS) z 2017 i 2018 r. użyto słowa „COVID-19″ w zestawieniach informacji dotyczących „Eksportu sprzętu, przyrządów i testów diagnostycznych na COVID-19 (902780) z podziałem na kraje w odniesieniu do 2018 roku”.

https://www.youtube.com/watch?v=jkCDQG_v7MU

Po odkryciu tej sensacyjnej informacji dane na stronie BŚ zostały wyedytowane, a wzmianki o COVID-19 usunięte. Zapewne po to, by łowcy fake newsów mogli nazwać informację fejkiem. Ale… ocenzurowane dane sprzed cenzury ocalały na stronach automatycznego archiwizatora internetowego Web.Archive.org.

Poniżej zrzut ekranu ze strony Web.Archive.org z kopią strony przed cenzurą (kliknij na obrazek, aby powiększyć).

A tutaj zrzut ekranu z aktualnej wersji strony Banku Światowego po zastosowaniu cenzury (kliknij na obrazek, aby powiększyć).

Ale to nie koniec interesujących wiadomości. Według dokumentu Banku Światowego z 2 kwietnia 2020 r. pt. „World COVID-19 Strategic Preparedness and Response Project” zakończenie programu COVID-19 przewiduje się na 31 marca 2025 roku. Dokument w formacie PDF pobierzesz TUTAJ (patrz strona 6).

Tymczasem portal „Sputnik” informuje, że Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia, ostrzega przed kolejnymi pandemiami. „To nie jest ostatnia pandemia. Historia uczy nas, że epidemie i pandemie są częścią życia. Ale kiedy nadejdzie następna pandemia świat musi być przygotowany znacznie bardziej niż teraz” – powiedział na konferencji w Genewie. Wymienił też konkretne choroby, na których pandemie świat powinien się przygotować: SARS, bliskowschodni zespół oddechowy, odra, polio, ebola i grypa.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Admin WM 11.09.2020 06:46

  Z powodu ujawnienia tabel Banku Światowego z 2018 r. w których pojawiało się słowo COVID-19 (tabele są faktem utrwalonym przez web.archive.org), oraz nagłośnienia pliku PDF programu Banku Światowego z datą zakończenia „programu COVID-19″ na 31.03.2025 r., co być może jest datą zakończenia pandemii, demagodzy z „Demagoga” oznakowali nasz prawdziwy artykuł jako fake newsa mocno się przy tym gimnastykując, by oczernić nasz portal.

  Według demagogów z „Demagoga” słowo COVID-19 w tabelach z 2017 i 2018 r. to niewinny błąd Banku Światowego, bo ktoś (ups!) wprowadził błędny kod do bazy danych (a może celowo ktoś celowo to zrobił, bo znał prawdę i chciał w ten sposób ujawnić to światu?). Same tabele z COVID-19 są suchym faktem, więc dlaczego oznakowano informację o ich odkryciu fake newsem?

  Demagogom z „Demagoga” nie podoba się też opublikowanie informacji o pliku PDF Banku Światowego, w którym pojawia się data 31.03.2025 r. dla zakończenia programu COVID-19. Według nich to nie oznacza, że pandemia wtedy się zakończy, ale sam program (celowo w tytule na WM użyto znaku zapytania a nie wykrzyknika, ale dla demagogów z „Demagoga” to bez znaczenia). Na dodatek posunęli się do kłamstwa, że news dotarł do 300 000 osób (na WM jest ok. 2700 wejść, a dodając do tego strony, które przekazały nasz wpis dalej, nie da się uzyskać 300 000, demagogów poniosła wyobraźnia). Informacja o pliku PDF z programem COVID-19 i datą jego zakończenia jest suchym faktem. Dlaczego więc oznakowano to jako fake newsa?

  Za jednego rzekomego fake newsa „Facebook” nie ogranicza zasięgów, ale daje upomnienie. Obcina zasięgi, gdy są dwa fake newsy i dlatego tym razem za 1 artykuł przyznano nam aż 2 wykrycia „fake newsów”. Oczywiście, odwołać się i udowodnić nadinterpretacji demagogów z „Demagoga” nie można. Sąd kapturowy wydał wyrok.

  Ironią jest, że Facebook i tak obciął nam zasięgi za prawdziwą wiadomość popartą zdjęciem, że Melinda Gates, żona Billa Gatesa, miała na wizji w telewizji naszyjnik z odwróconym krzyżem, który według cenzorów „Facebooka” nie jest symbolem satanistycznym (bo jest nim tylko pieczęć Baphometa – czyli pentagram z głową diabła), choć każdy przeciętny człowiek z ulicy wie, że sataniści przejęli symbol odwróconego krzyża (Melinda Gates, w odróżnieniu od 99% chrześcijan, o tym oczywiście nie wie i dlatego nie nosi normalnego krzyżyka, ale z górnym ramieniem dłuższym od dolnego).

  Nie wiemy, co planują bankierzy z BŚ, bo nie mamy dostępu do ich prywatnej korespondencji, ale mamy prawo dociekać, odkrywać prawdę i nagłaśniać każdą taką „wpadkę”, bo one wszystkie razem mogą dowodzić, że pandemia COVID-19 została zaplanowana (z każdą kolejną informacją wygląda na to, że tak właśnie jest, nawet premier Morawiecki mówił w Sejmie, w kontekście COVID-19, o wykuwaniu Nowego Porządku Świata).

  Nie ufajcie demagogom z „Demagoga”, dla nich jedno zdarzenie to jedno zdarzenie, dwa podobne zdarzenia to dwa różne zdarzenia, a trzy podobne to trzy zupełnie różne zdarzenia, chociaż każdy wie, że jedno zdarzenie to przypadek, dwa zdarzenia to zbieg okoliczności, a gdy zbieżność wydarzy się po raz trzeci, jest to już reguła.

  Myślę, że BŚ wpadł w panikę, gdy ujawniono te tabele. Najpierw zmodyfikowali stronę, a gdy zorientowali się, że to nic nie dało, bo strona web.archive.org zarchiwizowała ich wpadkę, skorzystali z narzędzia „fake news”, by jak najmniej ludzi chciało się o tym dowiedzieć (a nawet jak się dowiedzą, żeby uznali to za nieprawdę).

  Podsumowując: tabele Banku Światowego z 2017 i 2018 r. z napisami „COVID-19″ oraz plik PDF z programem COVID-19 Banku Światowego z datą zakończenia programu w dniu 31.03.2025 r. są SUCHYMI, NIEPODWAŻALNYMI FAKTAMI, które demagodzy z „Demagoga” i cenzorzy z „Facebooka” arbitralnie uznali za fake newsy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.