Pandemia potrwa do 31 marca 2025 roku?

Opublikowano: 08.09.2020 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2462

Wczoraj informowaliśmy, że w danych na stronach Banku Światowego (World Integrated Trade Solution WITS) z 2017 i 2018 r. użyto słowa „COVID-19″ w zestawieniach informacji dotyczących „Eksportu sprzętu, przyrządów i testów diagnostycznych na COVID-19 (902780) z podziałem na kraje w odniesieniu do 2018 roku”.

https://www.youtube.com/watch?v=jkCDQG_v7MU

Po odkryciu tej sensacyjnej informacji dane na stronie BŚ zostały wyedytowane, a wzmianki o COVID-19 usunięte. Zapewne po to, by łowcy fake newsów mogli nazwać informację fejkiem. Ale… ocenzurowane dane sprzed cenzury ocalały na stronach automatycznego archiwizatora internetowego Web.Archive.org.

Poniżej zrzut ekranu ze strony Web.Archive.org z kopią strony przed cenzurą (kliknij na obrazek, aby powiększyć).

A tutaj zrzut ekranu z aktualnej wersji strony Banku Światowego po zastosowaniu cenzury (kliknij na obrazek, aby powiększyć).

Ale to nie koniec interesujących wiadomości. Według dokumentu Banku Światowego z 2 kwietnia 2020 r. pt. „World COVID-19 Strategic Preparedness and Response Project” zakończenie programu COVID-19 przewiduje się na 31 marca 2025 roku. Dokument w formacie PDF pobierzesz TUTAJ (patrz strona 6).

Tymczasem portal „Sputnik” informuje, że Tedros Adhanom Ghebreyesus, dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia, ostrzega przed kolejnymi pandemiami. „To nie jest ostatnia pandemia. Historia uczy nas, że epidemie i pandemie są częścią życia. Ale kiedy nadejdzie następna pandemia świat musi być przygotowany znacznie bardziej niż teraz” – powiedział na konferencji w Genewie. Wymienił też konkretne choroby, na których pandemie świat powinien się przygotować: SARS, bliskowschodni zespół oddechowy, odra, polio, ebola i grypa.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,53 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o