Pan cenzor Facebook zmienia zdanie

Opublikowano: 28.05.2021 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 952

Facebook ogłosił w środę, że posty propagujące hipotezę, że COVID-19 jest wytworem człowieka, nie będą już blokowane na platformie.

„W świetle trwających dochodzeń w sprawie pochodzenia COVID-19 i w porozumieniu z ekspertami ds. zdrowia publicznego nie będziemy już usuwać twierdzenia, że COVID-19 jest wytworem człowieka” — powiedział portalowi „Politico” rzecznik Facebooka.

„Kontynuujemy współpracę z ekspertami ds. zdrowia, aby nadążać za zmieniającym się charakterem pandemii i regularnie aktualizować nasze zasady w miarę pojawiania się nowych faktów i trendów” — dodał rzecznik.

Dzieje się tak po tym, jak ekspert ds. chorób zakaźnych, dr Anthony Fauci, przyznał, że obecnie „nie jest przekonany”, że COVID-19 rozwija się w sposób naturalny, i wezwał do głębszego zbadania pochodzenia wirusa.

Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Zapomnieliście dodać – że można pisać jedynie że koronka jest tworem chińskiego człowieka….

inne człowieki to nie dobra jest ich osądzać… no chyba że na poliniaków zwalić – na nich można wszystko zwalić – okupacyjny rząd to ładnie przyklepie i przez Zaleszczyki do swoich willi i majątków – podczas gdy nas będą rozszarpywać wszyscy do okoła!