Pakt ONZ sprawi, że Europę zaleje 59 mln migrantów

Opublikowano: 03.12.2018 | Kategorie: Polityka, Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6

Brytyjska eurodeputowana Janice Atkinson ostrzega, że ​​pakt ONZ w sprawie migracji doprowadzi w ciągu najbliższych 6 lat do zalania Europy 59 milionami nowych migrantów.

Dokument nie jest prawnie wiążący, ale rządy będą pod presją, by podążać za jego wskazaniami. Liczne kraje w tym Stany Zjednoczone i Węgry oświadczyły, że odmówią podpisania paktu. “Jeśli uważasz, że kontrolujesz swoje granice, to pomyśl raz jeszcze” – powiedziała Atkinson dodając, że “Ten pakt popiera cele UE i ONZ, by do 2025 roku zalać nasze kraje 59 milionami imigrantów… jedynie w 6 lat.”

Atkinson wyjaśniła źródło nowego paktu: deklarację z 2000 r., w której stwierdzono, że ludność etniczna Europy malała i “wymagała zatem wymiany”. To stwierdzenie zostało dawno obalone przez liczby bezrobotnych wśród ludzi młodych w niektórych europejskich krajach, które wynoszą 50% lub więcej. Również wielu nowych imigrantów jest “bezrobotnych”, a według Atkinson tylko około 13% obecnie pracuje.

Eurodeputowana zaatakowała brytyjską premier Theresę May za obietnicę przejęcia kontroli nad brytyjskimi granicami za pośrednictwem Brexitu, przy jednoczesnym planowaniu, by w przyszłym miesiącu podpisać pakt migracyjny ONZ. “Pamiętaj – ONZ i globaliści chcą do 2025 roku zalać nasz kontynent 59 milionami migrantów” – podkreśliła Atkinson dodając, że dokument ONZ określił masową imigrację jako “nieuniknioną, pożądaną i konieczną”.

Ostrzegając, że plan doprowadzi do zniszczenia “kultury i tożsamości” krajów europejskich, Atkinson wskazała również, że pakt może prowadzić do wprowadzenia przepisów dotyczących nienawiści, które sprawią, że używanie terminu “nielegalni migranci” stanie się nielegalne i karzą zastępować je słowem “nieregulowani migranci”.

“Używanie realnego języka będzie nielegalne” – ostrzegła Atkinson, dodając, że obywatele Europy mogą “pożegnać się z demokracją i swoim stylem życia”, chyba że zażądają od swoich przywódców odmowy podpisania dokumentu.

Obawy posłów w odniesieniu do policyjnych działań językowych podziela holenderski eurodeputowany Marcel de Graaff, który powiedział, że pakt będzie przygotowywał fundament pod kryminalizację krytyki masowej imigracji jako mowy nienawiści.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 4,20 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
agama
Użytkownik

Czysty lewacki nazizm, totalitaryzm i zniszczenie.

emigrant001
Użytkownik
emigrant001

UK nie jest w Schengen, więc opowieści, że brexit pomoże uszczelnić granice to bzdura. Zwolennicy migracji ta jakaś V kolumna, która walczy z rozumem, ale, że obywatele nie protestują to już jest dziwne.

wloczykij
Użytkownik
wloczykij

“Pożegnać się z demokracją” – co za brednie. Przecież to ta wspaniała demokracja doprowadziła do tego co mamy. Czegóż jednak oczekiwać po systemie, który był dobry w antycznej Grecjii? Zakłamani politycy razem z bandą dziennikarzy, politologów i całą pseudo elitą wmawiają naiwniakom, że to najlepszy ustrój.

adambiernacki
Użytkownik
adambiernacki

Są dwie drogi. Pierwsza to zabijać wrogów. Druga to dać się zgwałcić i zabić wrogom. Tyle w temacie.