Pakiet antycenzorski – ulotki i wlepki

Opublikowano: 19.05.2022 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 3318

Proszę o pomoc w rozpowszechnianiu antycenzorskich ulotek (np. możesz je wrzucić sąsiadom do skrzynek na listy, powiesić na słupie ogłoszeniowym, podarować znajomym). Z góry dziękuję za pomoc!

2 ulotki na kartce formatu A4 z łatwym poradnikiem:
https://archive.org/download/ulotka-a5/ulotka-a5.pdf

Ulotka formatu A4 z 9 zrywkami:
https://archive.org/download/ulotka-zrywka/ulotka-zrywka.pdf

6 ulotek na kartce formatu A4:
https://archive.org/download/ulotki-6/ulotki-6.pdf

10 ulotek na kartce formatu A4:
https://archive.org/download/ulotki10/ulotki10.pdf

Ulotki są wgrane na zewnętrzny serwer, aby można było również rozpowszechniać ich adresy do pobrania w sieci.

Możesz też pisać poniższy napis odręcznie flamastrem w legalnych miejscach (np. na publicznych słupach ogłoszeniowych), albo zrobić własne wlepki.

Przykłady:

TV KŁAMIE!
www.ziom.top

STOP CENZURZE!
tiny.pl/96x9n

15

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. Collega 22.05.2022 00:09

  Widzę, że Google Chrome znów otwiera Wolne Media.
  Czyżby akcja podziałała? 😏

 2. MasaKalambura 22.05.2022 04:02

  Od Polskiego Rządu i opozycji jest siła mocniejszej propagacjo/cenzury. I do niej też można apelować. I ona sama prawdopodobnie mogła by to zrobić bez zgody właścicieli jej samej. Jeśli faktycznie Bestia się budzi.

 3. Admin WM 22.05.2022 09:34

  @Collega
  Raczej nie. W statystykach nic nie widać – utrzymuje się stały, niski poziom wejść. Mogłeś mieć szczęście, że trafiłeś na serwer na którym nie zainstalowała się blokada.

  Kancelaria Giertycha, który był inwigilowany Pegasusem przez ABW, wymiękła i odmówiła. Bardzo na nich liczyłem (i zaangażowanie emocjonalne), bo wygrywając proces Roman Giertych miałby okazję odegrać się na ABW. Czekam na decyzję drugiej kancelarii ze stolicy. Powinna zapaść jutro lub pojutrze. Nie chcę dawać ogłoszenia na WM, bo mógłby zgłosić się adwokat kumplujący się z ABW, aby sprawę „uwalić” albo przeciągać.

 4. didaskalia 23.05.2022 04:29

  Na portalu przydało by się forum, co byśmy mogli gdzieś dyskutować, a nie w komentarzach. Co o tym myślicie?

 5. Admin WM 23.05.2022 07:18

  Były już ze trzy próby stworzenia forum – prawie nikt na nim nie pisał. Powodem była możliwość komentowania pod artykułami. Aby forum „zaskoczyło” musiałbym wyłączyć komentarze pod artykułami i przekierować ruch na forum, a to wielu użytkownikom by się nie spodobało.

 6. rici 23.05.2022 21:59

  Rzeczywiscie, bedac w Polsce przez kilka dni nie moglem wejsc na strony ktore zwykle wchodze, oprocz tego np. Bibula gdy wchodzilem na nia w Polsce to byly artykuly sprzed tygodnia, gdy przyjechalem do domu ukazaty sie te wszystkie artykuly ktore byly w Polsce niedostepne.

 7. Admin WM 24.05.2022 07:51

  @rici

  To raczej nieodświeżone pliki tymczasowe w przeglądarce. Czasami przeglądarki nie aktualizują ich.

 8. MasaKalambura 27.05.2022 01:14

  Ja bym wolał od cenzury debilnej – zamykającej witryny, wprowadził cenzurę jawną. ABW zamiast działać jak kat (to może tylko sąd), powinni być bardziej urzędnikami. Podkreślenia cenzorskie zakryte ale całość nadal publikuje. To bezczelność w czasach wolnego internetu, komputerów i milionów w liczbie urzędników.

  Jak widać powiedzenie: “Na wojnie prawdy głoszenie umiera pierwsze” ma jak i miało zawsze charakter prawny.

  Ja bym sobie życzył Agenta ABW jako oficjalny nick rządowy i stały nadzór komentatorski włącznie z Komentarzem Cenzora na WM. Wszak dalej publikujemy, i chcieli byśmy wiedzieć, co ABW widzi jako propagandę antypolską.

  Zamiast rozwiązać problem, jeszcze go powiększają.
  Teraz nawet nie wiadomo, której strony sędziowskiej się trzymać w rozumieniu interesu państwa. Występują przecież nadal w kraju sekty prawne jako problem polityczny.

 9. didaskalia 27.05.2022 11:08

  Może wykupimy billboard?

  Wiem że to nie jest tanie, zróbmy zbiórkę i zobaczymy ile zbierzemy.
  Jeśli się nie uda to przeznczymy kase na coś dla portalu.
  Jest nas czytelników pare tysięcy, może wśród nas jest ktoś bogaty i wkurzony kto nas wesprze i wspólnie wynajmiemy choćby jeden billboard.

  Ja dorzucę kilka zł od siebie bo wierzę że to już cios dla establishmentu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.