Pacynka Klausa Schwaba wzywa do utworzenia światowego rządu

Opublikowano: 22.11.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2016

Prezydent Francji Emmanuel Macron wezwał na piątkowym przemówieniu do powołania jednego rządu światowego, twierdząc, że pozwoli on uniknąć konfliktów między rywalizującymi supermocarstwami.

„Potrzebujemy jednego porządku światowego” – powiedział Macron na trwającym szczycie Współpracy Gospodarczej Azji i Pacyfiku (APEC) w Bangkoku w Tajlandii. „Jesteś po stronie amerykańskiej czy chińskiej?” – zapytał retorycznie Macron. „Ponieważ teraz, stopniowo, wiele osób chciałoby zobaczyć, że na tym świecie istnieją dwa porządki”. „To ogromny błąd – nawet dla USA i Chin” – dodał po porównaniu obu supermocarstw do „wielkich słoni” w geopolitycznej „dżungli”.

Po swoim dorozumianym wezwaniu do zniesienia suwerenności narodowej Macron poinstruował narody, aby „szanowały” „suwerenność” innych, jednocześnie prowadząc wspólnie „inkluzywną, zrównoważoną” politykę. „Dynamiczna równowaga jest najlepszym sposobem, aby narody nie były zmuszane do wyboru między supermocarstwami. Kraje muszą dążyć do zrównoważonego rozwoju sprzyjającego wszystkim, aby zaradzić nierównościom i niestabilności” – powiedział. „Ty rywalizujesz, wszyscy chcemy wygrać. Ale trzeba szanować suwerenność drugiego”. „Jestem pewien, że jedynym sposobem na grę, w której wszyscy wygrywają, jest współpraca i zaakceptowanie faktu, że wszyscy członkowie różnych regionów tego świata sprawią, że ich życie będzie łatwiejsze i lepsze” – dodał.

Macron twierdził nawet, że Francja „nie wierzy w hegemonię”, mimo że wzywa do hegemonicznego „globalnego porządku”. „Nie wierzymy w hegemonię. Nie wierzymy w konfrontację. Wierzymy w stabilność i współpracę, aby wspólnie wprowadzać innowacje i dostarczać konkretne i pozytywne wyniki naszym ludziom na całym świecie. Dziękuję za uwagę i możecie liczyć na Francję. Dziękuję” – powiedział.

Macron był stosunkowo otwarty na temat swojego poparcia dla Nowego Porządku Świata, ogłaszając w sierpniu w kontekście konfliktu na Ukrainie, „koniec obfitości” dla Francji w imię zachowania „demokracji”.

Europejska pomoc dla Ukrainy odbywa się równolegle z wdrażaniem planu „Wielkiego Resetu” Światowego Forum Ekonomicznego, polegającego na odcięciu paliw kopalnych i zniszczeniu rolnictwa w imię „zrównoważonego rozwoju”.

Na podstawie: ThePrint.in,
Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Murphy 22.11.2022 09:23

  Już na przykładzie jednego państwa widać że władza centralna gorzej funkcjonuje niż władze lokalne. Im dalej jest się od “ludu” tym bardziej odrealnione decyzje i mniejszy wpływ ludzi na rządzących.

  Poza tym jaki to “rozwój” jeśli niszczą wszystko do okoła i nie proponują mądych alternatyw a jedynie tworzą słowotok bez podania konkretnych zmian.

 2. shkshk 22.11.2022 10:13

  No ale Schwab to też pacynka.

 3. Fenix 22.11.2022 10:33

  Program i działania owych zmian ? Ludzi muszą wiedzieć czym to śmierdzi ? Ile wolności chcą ludziom odebrać ich działania ? I czy są dobre dla wszystkich ludzi i godności życia. Nie dla garstki uzurpatorów rządu światowego miliarderów, pochłaniających i rabujących planetę. Nie rząd uzurpatorów partyjnych,i polityków nieudaczników, psychopatów , których mamy obecnie trzymających się kurczowo władzy, po nich choćby popiół i bielejące kości po apokalipsie.

 4. andi170 22.11.2022 17:08

  Tego wariata należy usunąć z polityki i życia publicznego makaron to lewacki fanatyk.

 5. Baltazar Bombka 23.11.2022 08:54

  Proszę proszę. Macron, Trudeau, Sunak – o tych wiemy na pewno. Trzeba przyznać że Szwab sobie nieźle radzi w tym co robi. A dla nas robi się to niebezpieczne.

 6. Venom 23.11.2022 11:18

  Niech każdy wierzy w co chce,ale moim zdaniem nie wychodzi im zniewalanie ludzi dlatego chcą stworzyć jedno państwo,jednak dobro wygrywa zawsze ,mogą być jaśniejsze i ciemniejsze dni ,a człowiek jest stworzeniem Boga czy tego chcę czy nie,a cz jest Bóg to już zupełnie inny temat ,ale wracając do tematu,miała być depopulacja jest już 8miliardow ludzi ,była prowokacja z strony Żeleńskiego aby wywołać 3wojne w temacie rakiet na Polskę ale też się nie udało ,mi to przypomina takie wijenie się węża ,,elit,,bo nic niemoga wskórać,nawet manipulacja ekonomia im niewchodzi ,bo zjadają własny ogon,jeżeli przytną interesy w tym własne ,niebeda już elitami i tak w kółko ale tego nie widzą ,dlatego już rozumiem co mieli prorocy porównując te czasy i ludzi do wijącego się węża (zło est złem), pozdrawiam zdrowo myślących

 7. rici 23.11.2022 13:13

  Sluchajac wypowiedzi Schwaba, Gatsa, Rockefellera, czy im podobnych z tych tzw.”elit” to dochodze do wniosku ze oni sie strasznie boja ze sie to im nie uda, i dlatego tak strasza.
  Gdyby to bylo jeszcze 15-20 lat temu , to mogloy sie to udac, no ale juz jest za pozno.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.