Oto dowód, że media wpłynęły na wynik wyborów w USA

Opublikowano: 26.11.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2072

Wybory w USA nadal nie są rozstrzygnięte wbrew temu, co głosi większość mediów. Komentatorzy zwracają coraz większą uwagę na wpływ lewackich telewizji i portali na wynik głosowania na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Think tank Washington Examiner jest przekonany, że lewackie media ignorujące wszelkie potknięcia i skandale z udziałem Joe Bidena i jego rodziny, w ogromnym stopniu wypaczyły wynik wyborów w Stanach Zjednoczonych. Wskazuje się wyjątkową pobłażliwość mediów wobec Bidena i wyjątkową ich nieprzychylność w stosunku do Trumpa.

Brent Bozell III z Media Research Centre, sądzi, że ​​„gdyby media wykonywały swoją pracę uczciwie, Donald Trump wygrałby wybory”. Dla przykładu Twitter 262 razy ocenzurował twitty z otoczenia Trumpa, ale ani razu nie ocenzurował Bidena i jego współpracowników. Biden cieszył się swoistą „ochroną medialną” w kluczowych tzw. „wahających” się stanach takich jak: Pensylwania, Michigan, Georgia, Arizona, Wisconsin i Nevada.

Od 15 do 20% wyborców nie oddałoby głosu na Bidena, gdyby miało dostęp do pełnych informacji, na temat afer z udziałem kandydata Demokratów i jego syna, w tym afery łapówkowej. Zlekceważono doniesienia o skandalach pedofilskich z udziałem Huntera Bidena, zlekceważono też podejrzane zachowania Joe Bidena wobec kobiet, co po akcji #metoo jest szczególnie podejrzane.

Z drugiej strony wyborcy nie otrzymali przejrzystych informacji o dużych sukcesach administracji Donalda Trumpa. Przeprowadzono ankietę wśród 1750 wyborców Bidena z 7 wahających się stanów:

– 35,4% z nich nie było świadomych, że Biden mógł molestować kobiety. 8,9% z nich gdyby tę wiedzę posiadało, nie oddałaby głosu na Bidena.

– 45,1% nie wiedziało o skandalach seksualnych z udziałem syna Bidena – Huntera. 9,4% z nich posiadając tę wiedzę, nie zagłosowałoby na Demokratę.

– 25,3% głosujących nie wiedziało o tym, że Kamala Harris jest najbardziej lewicowym senatorem. 4,1% z nich nie oddałoby z tego powodu głosu na parę Biden-Harris, gdyby media o tym szerzej informowały.

– 49% głosujących na Bidena nie było świadomych 33,1% wzrostu gospodarczego za kadencji Trumpa. Gdyby o tym wiedzieli, 5,6% z nich zagłosowałoby właśnie na Trumpa.

– 39,4% nie wiedziało, że za prezydentury Trumpa stworzono 11,1 miliona nowych miejsc pracy. Wiedza o tym spowodowałaby odpływ 5,4% wyborców od Bidena.

– 43,5% nie wiedziało o zawartym dzięki Trumpowi układzie pokojowym na Bliskim Wschodzie. Gdyby mieli tę informację, 5% z nich oddałoby głos na kandydata Republikanów.

– 50,5% nie wiedziało o uzyskaniu przez USA niezależności energetycznej, co skutkowałoby odpływem 5,8% wyborców od Bidena.

– 36,1% nie wiedziała o inicjatywie Warp Speed, która ma usprawnić walkę z koronawirusem. 5,3% wyborców Bidena posiadając tę wiedzę zagłosowałoby na Trumpa.

Spośród wszystkich ankietowanych aż 82% nie było świadomych co najmniej jednej z tych spraw! Gdyby byli świadomi, 17% z nich nie oddałoby głosu na Bidena, tylko na Trumpa. Bozell uważa, że bez „pomocy” medialnej dla Bidena, Trump powinien był zdobyć 311 głosów elektorskich i to on zostałby wybrany na drugą kadencję.

To pokazuje jak wielki wpływ mają media głównego nurtu na poziom świadomości obywateli w danym kraju i jak ważne jest to, by samemu analizować, dociekać i doszukiwać się informacji celowo przemilczanych przez największe korporacje internetowe, telewizyjne i prasowe.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. BANDZIORkaq 26.11.2020 23:24

    Świecie , dokąd zmierzasz?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.