Prawdziwe kłamstwo oświęcimskie

Opublikowano: 14.01.2020 | Kategorie: Historia, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2065

Jako Polacy i jako katolicy mamy bezwzględny obowiązek jasno przeciwstawić się kłamstwom, które w bardzo poważnej materii obrażają i pomawiają nasz Naród i jego historię oraz męczeńską śmierć naszych braci i sióstr, stanowią przy tym próbę jakiegokolwiek obciążenia nas za zbrodnie, w której to byliśmy ofiarą, a nie katem, przy jednoczesnej próbie zrzucenia z siebie odpowiedzialności przez prawdziwych sprawców i winowajców tej zbrodni.

Wokół zbrodni oświęcimskiej wyrosło przez dziesięciolecia tak wiele kłamstw, przekłamań i zwykłych mitów, że dziś nawet przeciętny Polak może nie znać prawdziwej historii tego miejsca i tych wydarzeń. Mając jednak poczucie odpowiedzialności za to pokolenie, jak również za pokolenia następne, musimy jasno podkreślić, co następuje…

Po pierwsze

Parafrazując słowa Pana Profesora Jacka Bartyzela, musimy stwierdzić, że „(…) podtrzymywać tezę o „wyzwoleniu” obozu w Oświęcimiu przez Armię Czerwoną może tylko zaślepiony jednostronną miłością moskalofil”.

Nie było żadnego wyzwolenia Auschwitz! Koszmar nie skończył się wraz z tzw. „wyzwoleniem” obozu (wkroczeniem do Polski armii sowieckiej, i zmiany okupacji z niemieckiej na bolszewicką). Była to zmiana strażników na wieżyczkach wartowniczych, oraz zmiana przetrzymywanych w nim więźniów.

Infrastruktura największej niemieckiej fabryki śmierci przydała się komunistom. Zamknęli w niej „wrogów ludu”. W Auschwitz pierwsi jeńcy umieszczeni byli od wiosny do jesieni 1945 r. Był to tzw. łagier 22 i siedzieli tam wyłącznie Niemcy. Jeden z nich, urodzony w Krapkowicach (wtedy jeszcze Krappitz) Hans Borger za próbę ucieczki został umieszczony w celi bloku 11., gdzie wydrapał napisy istniejące tam do dziś.

W Auschwitz-Birkenau, w dawnej części kobiecej, NKWD założyło obóz nr 78 istniejący do wiosny 1946 r. Tu obok żołnierzy licznie przetrzymywano też cywilów, w tym Polaków.

Straże nie prowadziły celowej eksterminacji, jeńców gnębiły jednak głód i przemęczenie. Śmiertelność nie była, jak na standardy sowieckie lub nazistowskie, specjalnie wysoka – potwierdzona jest śmierć ponad stu jeńców. Czerwone Auschwitz zabiło więc podobną ilość ofiar jak stan wojenny.

Po drugie

Cytując prof. Bogdan Musiała: „Niemiecki obóz zagłady Auschwitz jest poza Polską postrzegany jako miejsce zagłady Żydów. I w niepamięć poszło, że obóz KL Auschwitz został założony dla Polaków, żeby niszczyć polską inteligencję”.

Tego samego zdania jest niemiecki historyk, Nikolaus Wachsmann, autor pierwszej całościowej historii niemieckich obozów koncentracyjnych: „Obóz Auschwitz powstał w celu unicestwienia polskiego podziemia, a nie europejskich Żydów. Następnie od 1941 roku wykorzystywany był do eksploatacji i mordowania jeńców radzieckich. Dla nich właśnie przeznaczone było rozszerzenie obozu na Birkenau”.

Jest więc najgorszym i najpoważniejszym kłamstwem utożsamianie niemieckiego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu wyłącznie z holokaustem. Tego kłamstwa i propagandy dopuścili się przede wszystkim Żydzi, aby zmarginalizować czy wręcz wyeliminować z powszechnej świadomości zagładę innych narodów, a zwłaszcza Polaków, dla których ten obóz został założony, na terenie dawnych polskich koszar wojskowych w Oświęcimiu, a ziemiach polskich okupowanych przez nazistowską III Rzeszę Niemiecką.

W tym miejscu ginęli głównie Polacy, którzy stanowią zdecydowaną większość ofiar tego obozu. Tu mordowano polską elitę intelektualną, profesorów, nauczycieli, lekarzy, prawników, księży. Tu ginęli polscy Bohaterowie, jak o. Maksymilian M. Kolbe czy Jan Mosdorf (i wielu innych członków Obozu Narodowego), był tu też przetrzymywany Rotmistrz Witold Pilecki. Żydzi natomiast byli mordowani dużo później, i głównie na terenie nowego obozu w Brzezince.

Po trzecie

Ostatnim, lecz chyba najbardziej rozpowszechnionym i uznanym wręcz za niezaprzeczalną, objawioną, nieomylną prawdę, jest mit założycielski religii holokaustu, czyli rzekome 6 milionów Żydów zamordowanych przez Niemców w Oświęcimiu w latach 1941-1944. Jest to dla tej nowej religii „prawda dogmatyczna” za którą są oni gotowi nawet zabijać każdego, kto ośmieli się z nimi nie zgodzić, zachowując własne zdanie.

Jest to jednak perfidne kłamstwo, gdyż jakiekolwiek obiektywne fakty, naukowe badania historyczne i statystyki, potwierdzają iż liczba ta jest ogromnie zawyżona, gdyż zamordowanie takiej ilości osób w jednym miejscu i czasie jest po prostu nierealne (nawet zakładając istnienie rzekomych komór gazowych, i ich użycie 24 godziny na dobę). Dane statystyczne z lat poprzedzających II wojnę światową potwierdzają, że w Polsce nie było nawet tylu Żydów, a jeśli nawet, to zamordowano by wówczas WSZYSTKICH.

Dobrze jednak wiemy, że tak się nie stało. Wielu polskim Żydom udało się przeżyć wojnę, dzięki niesamowitej odwadze, ofiarności i pomocy Polaków, którzy z narażeniem własnego życia ich ratowali. Wielu Żydów uciekło na Zachód i do Ameryki, gdzie żyją po dziś dzień. Wielu po wojnie mieszkało długo w Polsce i wynieśli się stąd dopiero w 1968 r.

Wielu żyje w Polsce do dziś, pod zmienionymi nazwiskami i rodowodami, robiąc to samo co robili przed wojną, a więc szczując, obrażając i atakując Naród Polski, doprowadzając do upadku moralnego i degrengolady jaką obecnie widzimy, oraz coraz bardziej widocznej, syjonistycznej okupacji (robią więc to samo co zaraz po wojnie zrobili w Palestynie, okupując ten kraj po dziś dzień. Teraz jednak najwidoczniej przestało im się już tam podobać, i planują przenieść się nad Wisłę).

Do realizacji ich planów jest im potrzebny mit holokaustu, dzięki któremu stają się nietykalni, i jakakolwiek ich krytyka jest uznawana za antysemicką zbrodnię „negacji holokaustu”.

https://www.youtube.com/watch?v=ZL6EN5fG2dw

Wnioski

Reasumując, odpowiedzialność za zbrodnię dokonaną w niemieckim obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu ponoszą w pierwszej kolejności Niemcy, jako bezpośredni sprawcy tej straszliwej zbrodni na Polakach oraz wielu innych narodach słowiańskich, europejskich, oraz na Żydach (w tej kolejności!), w drugiej zaś kolejności, nie mniejszą odpowiedzialność ponosi żydobolszewicki ZSRR, który podpisując 23 sierpnia 1939 r. Pakt Moskiewski (Pakt Ribbentrop-Mołotow, IV rozbiór Polski), bezpośrednio przyczyniając się do wybuchu II wojny światowej a więc pośrednio także do wszystkich jej tragicznych konsekwencji, jest współwinnym tej zbrodni (podobnie zresztą jak bogaci niemieccy Żydzi, którzy kupili sobie bezpieczeństwo, a następnie nie robili NIC aby pomóc swym współbraciom).

Bolszewicy przypieczętowali swój współudział w tej zbrodni używając obozu do własnych celów politycznych (zbieżnych zresztą w dużej mierze z niemieckimi, w obu przypadkach chodziło o wrogów nowego porządku i nowej okupacyjnej władzy) w latach 1945-1946, po zakończeniu właściwych działań wojennych i zaprowadzeniu swojej okupacyjnej władzy na ziemiach polskich.

Należy więc zdecydowanie przeciwstawiać się każdemu, kto próbuje w ohydny sposób zakłamywać i fałszować historię tworząc alternatywną wizję rzeczywistości, w celu osiągnięcia własnych korzyści i interesów, zrzucenia odpowiedzialności z samego siebie i obarczenia nią innych, zwłaszcza zaś próba robienia kata z ofiary (oskarżanie Polaków o współudział w tej zbrodni, o współpracę z nazistami, czy bredzenie o „polskich obozach zagłady”). W równej mierze potępiamy wszystkie takie działania podejmowane zarówno ze strony żydowskiej, jak również ze strony współczesnych spadkobierców po ZSRR (jak sam siebie określa tow. Władimir Putin).

Autorstwo: Michał Mikłaszewski
Źródło: TeneteTraditiones.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Lord Jim 14.01.2020 20:17

  W pełni należy się zgodzić z tym że mająca wpływ na świat grupa Żydów (poprzez faktyczne władztwo nad największymi amerykańskimi i szeregiem europejskich mediów, oraz władztwo o obrębie finansów i gospodarki USA i niektórych krajów) doprowadziła do wytworzenia wrażenia że w Auschwitz i generalnie w czasie II wojny światowej chodziło o przede wszystkim o eksterminację Żydów. Jest to bez wątpienia bardzo sprytne i z pewnością przemyślane pokazywanie półprawdy, co nazywa się kłamstwem bo albo jest prawda albo jej nie ma. Niestety nasze obecne i poprzednie niby elity – mam przekonanie – w imię własnych osobistych korzyści i – być może – bojąc się ujawnienia własnych niewygodnych tajemnic (Internet wie o nas wszystko) poszli na pełną współpracę z mocarstwem które jest sterowane przez wymienionych powyżej. Na współpracę ukierunkowaną na wrogość wobec obecnej Rosji, która w swoim czasie po rządami Putina dała odpór mafii naftowej zza oceanu ucinając przejęcie 1/3 swoich zasobów ropy amerykańskim nowym właścicielom. Od tego momentu Putin stał się wrogiem nr1 a Rosja z przyjaciela wrogiem. Naszczekujemy do tej retoryki i poddajemy nasze Państwo bezkompromisowym żądaniom zza oceanu w wielu obszarach, a to też oznacza odcinanie się od UE. Zatem jesteśmy w czarnej d…. chyba że do władzy dojdzie partia bezkompromisowa i nie akceptująca dyktatów zewnętrznych nowa partia. Tyle tylko że w obecnej Europie nie da się nie być po czyjejś stronie w sytuacji gdy nie mamy argumentów gospodarczych.
  Co do półprawd czyli kłamstw to kłamstwem i manipulacją jest stawianie ZSRR w roli “bezpośredniego” sprawcy wybuchu II wojny światowej jak to robią nasze niby elity i autorzy artykułów j.w. W równym stopniu bezpośrednie sprawstwo należy do Wielkiej Brytanii która wsparła Niemcy w Drang nach Osten w Monachium w 1938. Anglia i USA finansowały zbrojenia Hitlera który miał być wściekłym psem który zgniecie komunizm i doprowadzi do odzyskania własności m.in. Rotschildów na terenach gdzie wszystko przeszło na własność nowego państwa – Rosji Sowieckiej – a przecież jeszcze 20 lat wcześniej pola naftowe Baku należały do Rotschildów a to porównawczo czas jaki do teraz nam upłynął od świętowania roku 2000 – niedawno prawda? Wrogość tych dwóch państw czyli Niemiec Hitlerowskich i Rosji Sowieckiej była bezdyskusyjna i w założeniach nie do pogodzenia. Bestialska wojna domowa w Hiszpanii i udział jednostek tych dwóch państw przeciwko sobie jest tego najlepszym przykładem. To Rosja Sowiecka zaproponowała Czechosłowacji wsparcie poprzez wprowadzenie wojsk dla zabezpieczenia przez Hitlerowskimi Niemcami. W 1939 w obliczu bezwzględnego uderzenia Niemiec na Polskę Stalin postanowił z tej rozgrywki wyjąć jak najwięcej dla siebie i kunktatorsko zgodził się na podpisanie przez Mołotowa tajnego protokołu do paktu o nieagresji (prawdopodobne że miał plany rozwoju światowego komunizmu). Hitler który został stworzony do zniszczenia ZSRR miał teraz z ZSRR pakt o nieagresji. Nietrudno wyobrazić sobie że argumentem za podpisaniem takiego układu przez Mołotowa w imieniu Stalina było to że Niemcy ujawnili że w przypadku podpisania paktu uderzą na Zachód. A Anglia i Francja? …12 września 1939 roku zawarły porozumienie w Abbeville (za Wikipedią) że nie będą reagować zbrojnie przeciwko Hitlerowi atakującemu Polskę – w momencie gdy Niemcy mogłyby zostać momentalnie najechane z zachodu przez dwa supermocarstwa i pokonane !!! Było to jawne skierowanie Hitlera na wschód!!! Poświęcając Polskę w tym momencie doprowadziły do rozbioru Polski przez Niemcy i ZSRR i stały się bezpośrednimi sprawcami hekatomby II Wojny Światowej. A Polska po zajęciu części terytorium Czechosłowacji w 1938 r w prasie światowej była określana mianem „szakala przy niemieckim lwie”. W słowach Putina nie ma kłamstwa, ale nastawienie jest jawnie nieprzyjazne, a szpila odnośnie postaw antyżydowskich polskich przedwojennych elit przemyślana w obliczu obecnej amerykańskiej ustawy 447 i nadchodzących roszczeń – ale to tylko odpowiedź na jawną wrogość ze strony naszych obecnych „łże elit” i skrajnie antyrosyjski lobbing w strukturach europejskich.. Geopolitycznie coraz bardziej wyglądamy jak przedwojenna Polska z tym że obecny „strategiczny” sojusznik w którym pokładane są nadziej jest sterowany przez tych którzy chcą doprowadzić nasze państwo do upadku.

 2. vannamond 14.01.2020 20:31

  Gratuluję odwagi Panie Michale

 3. Maximov 15.01.2020 11:41

  Zgadzam się z treścią artykułu choć to dość ryzykowne głosić takie poglądy obecnie.
  Obawiam się, że autora wkrótce pozwą liczne organizacje i prawda nie będzie miała tutaj kluczowego znaczenia.
  Profesor Dariusz Ratajczak się o tym przekonał… 🙁

 4. pikpok 15.01.2020 15:16

  A czy ktoś wie, ilu zginęło Słowian w ciągu 30 lat, tzn. w czasie l i ll WW,oraz w wyniku rewolucji bolszewików?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.