Opłata klimatyczna to podatek o mafijnym charakterze

Opublikowano: 28.12.2018 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Gospodarka, Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 2633

Dzisiaj poruszymy bardzo ważny temat, a mianowicie kwestię opłat za emisję CO2. Opłaty te są nakładane na kraje członkowskie UE w tym także Polskę. Dlaczego chcemy poruszyć ten temat? Otóż owe opłaty to nic innego jak dodatkowy podatek, którym UE obarcza poszczególne państwa. Pieniądze wpłacane z tytułu owych opłat wynoszą miliardy euro, ale w gruncie rzeczy nie przyczyniają się do poprawy klimatu, a przecież o to właśnie tutaj chodzi. Innymi słowy opłata za emisję CO2 to coś w rodzaju mafii, wiele instytucji w taki sposób wypowiedziało się już w tym względzie.

A zatem każdy sposób na transfer pieniędzy z budżetów poszczególnych krajów członkowskich, jest sposobem dobrym i oczekiwanym przez instytucje Unijne. Dodatkowo należy zauważyć ogrom hipokryzji, z jakim mamy tutaj do czynienia. Po pierwsze głównym ideologicznym argumentem napędowym opłat za emisję dwutlenku węgla, jest troska o klimat a konkretnie o ocieplenie klimatu, do którego rzekomo ma dochodzić a o którym wypowiadał się nawet sam Papież Franciszek, który widocznie jest większym ekspertem od spraw klimatu aniżeli teologii.

Jest to co najmniej kuriozalna sytuacja gdyż nie tak dawno NASA w sprawie klimatu wydała następujące oświadczenie: “Matematyczny model obliczeniowy aktywności słonecznej, wyliczył, że z prawdopodobieństwem 97 procent nadejście tak zwanej mini epoki lodowcowej jest kwestią czasu a konkretnie najbliższych dziesięcioleci”. Co to oznacza? Po pierwsze Papież Franciszek został wmanewrowany w coś, czego nie rozumie, z resztą nie pierwszy raz, to tylko notabene mocniej rujnuje jego, i tak już wystarczająco zdruzgotany, wizerunek. I po drugie, ocieplenie klimatu to fikcja, stworzona na rzecz konkretnych koncernów, które zbijają na wyimaginowanym klimacie miliardy.

W ramach uzupełnienia, należy dodać, że na naszej planecie mamy do czynienia z ruchem prądów ciepła i zimna, które sprawiają, iż w miejscach gdzie do tej pory panowała niższa temperatura, występują anomalie przeciwne i odwrotnie. Dlaczego tak się dzieje? Otóż jest to wynik działania geoinżynierii za pośrednictwem takich projektów jak HAARP czy smugi chemiczne (chemtrails). Ale oczywiście o tym się w mediach głównego nurtu nie wspomina, za to tematyka ocieplenia klimatu stała się już formą religii, mimo iż nie ma ku temu podstaw.

To pokazuje jak sztucznym tworem jest po pierwsze ideologia ocieplenia klimatu a co za tym idzie, opłat za emisję CO2, będących kolejną formą opodatkowania krajów członkowskich, a przede wszystkim krajów nisko rozwiniętych, czyli Niemcy i Francja mogą w tym względzie być spokojne. Przypadek? W takich kwestiach nie ma przypadków. Zwłaszcza, że Unia Europejska to coś w rodzaju ogromnego przedsiębiorstwa działającego przede wszystkim na rzecz wzbogacenia Niemiec.

O czym należy jeszcze napisać? Otóż w czasie II wojny światowej nasz serdeczny sąsiad, to jest Niemcy, rozjechały Rzeczpospolitą, pozostawiając tutaj dosłownie pustynię. Co działo się dalej? Polska znajdowała się po okupacją, ale mimo to próbowała powstawać z kolan. W tym samym czasie, Niemcy wzbogacone miliardami, które zostały zrabowane i wywiezione z Polski, odbudowują się, oraz wzmacniają gospodarkę. Przy okazji emitując CO2 do atmosfery bez żadnych ograniczeń.

Dostrzegacie, do czego zmierzamy? Z jaką hipokryzją mamy do czynienia? No, więc te same Niemcy i szerzej ujmując kraje rozwinięte zachodu, w momencie, w którym ich gospodarka jest silna, i zmodernizowana, żądają od Polski oraz innych krajów dawnego bloku wschodniego ograniczenia emisji CO2. Dokręca się kurek Polsce i poszczególnym krajom europy wschodniej. Niemcy przez lata emitowały ogromne ilości CO2 do atmosfery, jednak panuje pewnego rodzaju amnezja, czy może wręcz demencja u czołowych polityków UE. Oni o tym nie pamiętają, ale za to nie zapominają o Polsce.

Cóż za wątpliwy zaszczyt dotknął nasz naród w strukturach Unijnych. I teraz powstaje pytanie czy jest przypadkiem, iż Unia Europejska zdominowana przez polityków niemieckich a także francuskich w tak jawny sposób działa na rzecz upokorzenia Polski a co za tym idzie, narodu polskiego? Odpowiedz na to pytanie jest szalenie istotna, ponieważ dotyczy ona racji stanu Rzeczypospolitej oraz przyszłości naszej i Waszej, Drodzy Czytelnicy. My ze swojej strony, dodamy tylko tyle, że wprawiono w ruch potężne siły, których zadaniem jest niszczenie Polski i nie dopuszczenie by stałą się Ona państwem zamożnym i potężnym.

Autorstwo: Zespół “Globalnego Archiwum”
Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 28.12.2018 13:31

    Może gdy Polacy będą płacić wyższe o 50% rachunki za prąd to zaczną myśleć, tyle, że będą już wydymani z kasy.

  2. tithan1 28.12.2018 16:24

    Dopóki w sklepach nie zabraknie piwa, a telewizja nie przestanie nadawać, w Polsce nie się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.