Operacja Argus – konfrontacja na biegunie południowym?

Opublikowano: 10.04.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 989

Po operacji Highjump dowodzonej przez admirała Richard Byrd szykowały się następne, ale już z uzbrojeniem atomowym jako środek ostateczny w walce z Niemcami, którzy mogli przebywać w Nowej Szwabii z Nowym Berlinem jako miastem zasiedlanym już od 1938-1939 roku. Twierdzi się, że Operacja Argus miała badać wybuchy atomowe w odległości do prawie 500 km wysokości, czyli w kosmosie. Jednak choroby popromienne uczestników wyprawy wskazują na to, że spotkanie z promieniowaniem nastąpiło… w odległości 10 km od miejsca „zero”. Wnioski wysnuto na podstawie porównań napromieniowania. Czy faktycznie Operacja Argus miała pod przykryciem załatwić sprawę niemieckiej bazy 21? A może baza już dawno nie istniała, gdyż została zniszczona przez cywilizacją, z którą przyszło się zmierzyć Tak Force 88 wraz z 4500 żołnierzami? W odtajnionych dokumentach jest wiele nieścisłości co zupełnie nie pasuje do wojskowej dokładności. Sprawa jest niejasna i do tej pory badana przez niezależnych poszukiwaczy sensacji powiązanych z teoriami na wskroś spiskowymi.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.