Opatentowanie genomu – DNA

Opublikowano: 22.02.2022 | Kategorie: Prawo, Publicystyka, Publikacje WM, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2836

W 2013 r. w sprawie sądowej Molecular Pathology v Myriad Genetics, Inc, w USA, Sąd Najwyższy orzekł, że ludzkie DNA nie może zostać opatentowane, ponieważ jest „produktem natury”. Ale pod koniec orzeczenia Sąd Najwyższy orzekł, że jeśli ludzki genom zostanie zmodyfikowany przez szczepionki mRNA (które są obecnie w użyciu), to genom może zostać opatentowany.

Oznacza to, że każdy, kto otrzymał „szczepionkę”, jest teraz technicznie „opatentowany”, a coś, co jest opatentowane, jest zastrzeżone i zostanie włączone do definicji „transludzi”.

Osoby prawnie zidentyfikowane jako „transludzie” nie są klasyfikowane jako w 100% biologiczne lub ludzkie. Dlatego technicznie każdy, kto otrzymał tę „szczepionkę” stał się opatentowanym „przedmiotem” należącym do producenta „terapii genowej”. Możliwe, że „zaszczepieni” stracili prawa człowieka do samodecydowania o swoim organizmie, ponieważ przestali być „właścicielami” swojego DNA.

Autorstwo: Sytriash
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. rok2 22.02.2022 12:59

    Witam!

    Tu link do sprawy sądowej,można się zapoznać,chociaż nie znalazłem nic o szczepionkach mRNA [co nie znaczy,że obecnie nie można ich wykorzystać do opatentowania zmodyfikowanego genomu] Wnioski proszę wyciągnąć samodzielnie – można wrzucić w tłumacza.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Association_for_Molecular_Pathology_v._Myriad_Genetics,_Inc

  2. Antonina 23.02.2022 16:35

    Czytałam o tym już ładne kilka miesięcy temu. Ale zmodyfikowanym genetycznie znajomym o tym nie wspominałam i nadal nie mam zamiaru tego robić. W końcu są dorośli, potrafią czytać, mają dostęp do tego samego Internetu, co ja…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.