ONZ wzywa do depopulacji ludzkości

Opublikowano: 07.11.2019 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1495

Zespół ONZ-owskich naukowców zajmujących się klimatem wzywa do zmniejszenia populacji Ziemi w celu powstrzymania globalnego ocieplenia.

W badaniu opublikowanym we wtorek w czasopiśmie „BioScience” Międzyrządowy Panel ONZ ds. Zmian Klimatu wezwał do globalnej kontroli populacji, twierdząc, że jeśli nie przeprowadzi się drastycznego zmniejszenia ludzkiej populacji to poważne katastrofy są tuż za rogiem.

„Naukowcy mają moralny obowiązek wyraźnego ostrzeżenia ludzkości przed każdym katastrofalnym zagrożeniem i „powiedzenia, jak to wygląda”, ostrzegł zespół alarmistów klimatycznych. „W związku z tym obowiązkiem i przedstawionymi poniżej wskaźnikami deklarujemy, wraz z ponad 11000 sygnatariuszami naukowymi z całego świata, jasno i jednoznacznie, że planeta Ziemia stoi w obliczu klimatycznego zagrożenia”.

IPCC twierdzi, że oprócz stopniowego wycofywania paliw kopalnych i „jedzenia żywności głównie pochodzenia roślinnego przy jednoczesnym ograniczeniu globalnego spożycia produktów pochodzenia zwierzęcego”, populacja musi zostać ustabilizowana – a najlepiej stopniowo zredukowana – w ramach zapewniających integralność społeczną”.

Istnieją sprawdzone i skuteczne polityki, które wzmacniają prawa człowieka, jednocześnie obniżając wskaźniki dzietności i zmniejszają wpływ wzrostu populacji na emisje GHG i utratę różnorodności biologicznej. Dzięki tym politykom usługi planowania rodziny są dostępne dla wszystkich ludzi, usuwane są bariery w dostępie do nich i osiągana jest pełna równość płci, w tym szkolnictwo podstawowe i średnie jako ogólna norma dla wszystkich, zwłaszcza dziewcząt i młodych kobiet.

W przerażająco orwellowskim dwójmyśleniu IPCC konkluduje, że polityka mająca na celu depopulację będzie faktycznie „działać na rzecz utrzymania życia” na Ziemi.

Na podstawie: Academic.oup.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 3,30 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
net
Użytkownik
net

To już nie jest nawet panika, to już jest PSYCHOZA !!!!

gajowy
Użytkownik
gajowy

Mniejsza o klimat. Większy problem taki, że im więcej ludzi na Ziemi tym gorszą paszą się ich karmi. Przy klatkach w ZOO pisze jak byk: “Nie dokarmiać zwierzyny karmą dla ludzi bo to TRUCIZNA”. Zwłaszcza chleb. Już pierwsza rewolucja agrarna zrujnowała ludziom zdrowie. Jedzenie chleba (naszego powszedniego) zamiast owoców i orzechów nie mogło skończyć się dobrze. Wcześniejsze życie zbieracko-łowieckie przy tym to był Raj. Pokazują to badania archeologiczne. Obecna żywność jeszcze bardziej rujnuje ludziom zdrowie bo produkuje się byle szybko i tanio.

franek
Użytkownik
franek

To po co ONZ zwozi samolotami murzynów do Niemiec zamiast fundować im wazektomię ? W krajach afrykańskich jedna murzynka rodzi przeciętnie 5 dzieci, i ta produkcja jest jeszcze wpychana do Europy aby i tu wydawać obfity plon. ONZ ma jakieś nieczyste intencje. Trochę jak żydowskie feministki które rozbijają instytucję rodziny, ale … walczą z islamofobią i w ogóle refugees welcome, nawet gdy ten refugee molestuje kobiety. Może to po prostu białych i Azjatów jest za dużo a Żydzi chcą sobie porządzić mulatami? Postulował to Richard Nikolaus hrabia Coudenhove Kalergi 100 lat temu. Autorytet UE.

Jarogniew
Użytkownik
Jarogniew

Może zespół ONZ-owskich naukowców mógłby dać dobry przykład i zacząć depopulację od siebie i swoich rodzin? ;)

Jarogniew
Użytkownik
Jarogniew

Nie można edytować postów?
Chciałem tylko dopisać, że jeden naukowiec zużywa więcej zasobów i generuje więcej “modnego” obecnie CO2 niż cała wioska w Afryce.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Przecież depopulacja trwa już od dawna – na pewno się jeszcze całkiem nie rozkręciła bo przyspiesza powoli żeby nie wywołać wielkich masowych buntów i rewolt. Oprócz globalnej depopulacji przeprowadzanej m.inn. za pomocą skażonej żywności, odbywają się też depopulacje lokalne, tak jak np. depopulacja Polski i narodu polskiego, którego ubywa w zastraszającym tempie.

realista
Użytkownik

cyt.:”W przerażająco orwellowskim dwójmyśleniu IPCC konkluduje, że polityka mająca na celu depopulację będzie faktycznie „działać na rzecz utrzymania życia” na Ziemi.”

gdzie tu jest dwójmyślenie? to logiczny wniosek – mniej ludzi – mniej syfu. co tu jest przerażającego?… .. .

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

realista,
Przejęcie władzy nad światem przez rząd światowy, absolutna inwigilacja i zniewolenie społeczeństw, przed którymi tak się wzbrania większość ludzi myślących w kategoriach wolnościowych – być może również będzie bardzo brutalnym ale równie skutecznym zapobieżeniem powtórki wojny światowej, holokaustu, krwawej rewolucji itd. Może plemię ludzkie wymaga całkowitego zniewolenia dla jego przetrwania (?)

realista
Użytkownik

oczywiście, że wymaga…
ale spokojnie, AI się nami zaopiekuje, nawet, gdy nie będziesz chciał… .. .

polach
Użytkownik
polach

Ci tkz naukowcy to bełkoczą co im wskażą ich granto dawcy…niech się sami zdepopulują wraz z banksterami itp pasożytami tej planety!

radical3dom
Użytkownik
radical3dom

ziemia nie jest przeludniona policzcie 7mld/pole pow australii = 0.1ha/os to wielki przemysl czyli ci ktorzy sa powodem zanieczyszczenia sa winni odwracaja kota ogonem sponsorujac tkzw naukofcuf

realista
Użytkownik

a ty se policz ile się much zmieści w twoim mieszkaniu, IYKWIM…

PS. “tak zwanych” zapisujemy w skrócie “tzw.”, a nie tkzw ani tkz… .. .

Maximov
Użytkownik
Maximov

@radical3dom
@polach
Problemem właśnie jest ciągle rosnąca populacja ludzka przy jednoczesnym trendzie do podnoszenia poziomu życia i skończonych zasobach.
Tu nie chodzi tylko o wyżywienie ludzi ale również o wyprodukowanie i dostarczenie mnóstwa innych dóbr konsumpcyjnych, od mieszkania poprzez media,tj. prąd, gaz, po infrastrukturę.
Proponuję sobie przypomnieć piramidę Masłowa.
No, chyba że ruszy na poważnie kolonizacja naszego układu słonecznego to nadwyżki populacji wyemigrują… ale to chyba nie w tym dziesięcioleciu jeśli w ogóle w tym wieku.