ONZ przyznaje, że szczepienia wywołały epidemię polio w Afryce

Opublikowano: 06.09.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1696

To naprawdę powinien być jeden z największych skandali w zdrowiu publicznym, ale poświęca się mu niewiele uwagi – głównie ze względu eksponowane stanowiska zaangażowanych osób i organizacji.

Organizacja Narodów Zjednoczonych została zmuszona do przyznania, że ​​duże, międzynarodowe przedsięwzięcie mające na celu szczepienia w rzeczywistości spowodowało wybuch tej samej choroby, którą miało zlikwidować. Podczas gdy organizacje międzynarodowe, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), regularnie chwalą się rzekomym „wyeliminowaniem polio” za pomocą szczepionek, wydaje się, że jest dokładnie odwrotnie. Ich trwająca od dziesięcioleci kampania mająca na celu wykorzenienie polio, zabija obecnie dziesiątki niewinnych młodych ludzi mieszkających w biednych krajach.

Teraz wydaje się, że urzędnicy ds. zdrowia zaczynają przyznawać, że ich plan powstrzymania „dzikiego” polio spowodował efekt odwrotny od zamierzonego, albowiem dziesiątki dzieci są paraliżowane śmiertelnym szczepem patogenu pochodzącego z żywej szczepionki, która powoduje rozprzestrzenianie się zjadliwego patogenu.

Ta najnowsza pandemia wywołana przez leki, wybuchła na kontynencie afrykańskim w Czadzie i Sudanie. Winowajca został zidentyfikowany jako wirus polio typu 2 pochodzący ze szczepionki. Urzędnicy obawiają się teraz, że ten nowy niebezpieczny szczep może wkrótce „przeskoczyć na kolejne kontynenty”, powodując dalsze śmiertelne epidemie na całym świecie.

Choć brzmi to szokująco, ta klęska Wielkiej Farmacji nie jest nowa. Po wydaniu około 16 miliardów dolarów w ciągu 30 lat na zwalczenie polio, międzynarodowe organizacje zdrowotne „przypadkowo” ponownie rozprzestrzeniły tę chorobę w Pakistanie, Afganistanie, a także Iranie, za pomocą korporacyjnych szczepionek, które właśnie w tych krajach były stosowane. Również w 2019 r. rząd Etiopii nakazał zniszczenie 57 tysięcy dawek doustnej szczepionki przeciwko polio typu 2 (mOPV2) zaraz po podobnym wybuchu polio wywołanego szczepionką.

Należy zauważyć, że doustna szczepionka przeciwko polio jest wpychana ludności afrykańskiej przez Global Polio Eradication Initiative (GPEI), konsorcjum wspierane i finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Wszystko to powinno być powodem do niepokoju, zwłaszcza ze strony zachodnich rządów i międzynarodowego giganta farmaceutycznego, którzy spieszą się, aby wprowadzić nową, finansowaną przez Gatesa, eksperymentalną szczepionkę na koronawirusa dla całej globalnej populacji.

Obecnie pierwsza eksperymentalna szczepionka COVID-19 jest testowana na populacji afrykańskiej za pośrednictwem GAVI Vaccine Alliance, innej organizacji finansowanej przez Gates Foundation. Duża próba na ludziach odbędzie się w Afryce Południowej, zarządzanej lokalnie przez Uniwersytet Witwatersrand w Johannesburgu – kolejną instytucję finansowaną przez Gates.

To najnowsze odkrycie mające miejsce w Afryce, powinno skłonić media i rzeczników zdrowia do zadawania trudnych pytań na temat skuteczności i bezpieczeństwa szeroko rozpowszechnionej „cudownej” szczepionki przeciwko COVID.

AP News informuje: „Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że nowa epidemia polio w Sudanie, jest powiązana z trwającą epidemią wywołaną szczepieniami w Czadzie, tydzień po tym, jak agencja zdrowia ONZ ogłosiła, że ​​kontynent afrykański jest wolny od dzikiego wirusa polio”.

„W oświadczeniu wydanym w tym tygodniu WHO stwierdziła, że ​​dwoje dzieci w Sudanie – jedno ze stanu Darfur Południowy, a drugie ze stanu Gedarif, niedaleko granicy z Etiopią i Erytreą – zostało sparaliżowanych w marcu i kwietniu. Obaj zostali niedawno zaszczepieni przeciwko polio. WHO stwierdziła, że ​​wstępne dochodzenie w sprawie epidemii wskazuje, że przypadki są powiązane z trwającą epidemią wywołaną przez szczepionki w Czadzie, która została wykryta po raz pierwszy w zeszłym roku i obecnie rozprzestrzenia się w Czadzie i Kamerunie”.

„Istnieje lokalne źródło choroby w Sudanie i ciągła jej transmisja do sąsiedniego Czadu” – powiedziała ONZ, dodając, że sekwencjonowanie genetyczne potwierdziło liczne przypadki wprowadzenia wirusa do Sudanu z Czadu.

WHO stwierdziła, że ​​wykryła 11 dodatkowych przypadków polio pochodzących ze szczepionek w Sudanie i że wirus został również zidentyfikowany w próbkach środowiskowych. Zwykle jest o wiele więcej niezgłoszonych przypadków dla każdego potwierdzonego pacjenta z polio. Wysoce zaraźliwa choroba może szybko rozprzestrzeniać się w zanieczyszczonej wodzie i najczęściej dotyka dzieci poniżej 5 roku życia. W rzadkich przypadkach żywy wirus polio w szczepionce doustnej może mutować do postaci zdolnej do wywołania nowych epidemii.

W zeszłym tygodniu WHO i współpracujące organizacje oświadczyło, że kontynent afrykański jest wolny od dzikiego wirusa polio, nazywając to „niesamowitym i emocjonującym dniem”. W poniedziałek WHO ostrzegła, że ​​ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się polio wywołanego szczepionkami w Afryce Środkowej i Rogu Afryki jest „wysokie”, odnotowując ruchy ludności na dużą skalę w regionie.

Kilkanaście krajów afrykańskich walczy obecnie z epidemiami polio wywołanymi przez wirusa, w tym Angola, Kongo, Nigeria i Zambia. W czasie pandemii koronawirusa, wiele kampanii szczepień na dużą skalę potrzebnych do stłumienia polio zostało przerwanych.

Autorstwo: Tyler Durden
Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło: MrEnigmatis.wordpress.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 16, średnia ocena: 4,13 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Dandi1981
Użytkownik
Dandi1981

Problem polega na tym ze szczepionka jest traktowana jak lekarstwo a nim nie jest, wiec dzieci dostaja 6 szczepionek 1 dnia. To tak jak by dziecko zlapalo 6 powaznych chorob jednego dnia. Ciekawostka jest ze uzywano zmutowanego polio do walking z zwyklym polio.
Czyli the szczepienia koronavirusa beds z zmutowanym virusem by ludzir nawzajem die zarazali a pozniej zwali Sie na zimne wzrost zachorowan. A czemu sluzy virus wzmocnieniem koncernow kosztem bakrutujacych malych I srednich przedsiebiorcow.