ONZ chce zakazać jedzenia więcej niż jednego kęsa mięsa dziennie

Opublikowano: 27.09.2021 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2797

Tłumaczenie transkrypcji wystąpienia Malcolma Robertsa z Australii.

Organizacja Narodów Zjednoczonych demonizuje naszych rolników i próbuje wysłać nasze społeczeństwo z powrotem do epoki kamienia łupanego poprzez usunięcie z rynku 2,4 miliarda kilogramów białka. Pomimo tego, że ONZ chce zniszczyć jeden z największych przemysłów Australii, wspierający życie, jakie znamy, rząd Morrisona nadal daje im 64 miliony dolarów z naszych pieniędzy.

Szczyt systemów żywnościowych ONZ, który odbył się w zeszłym tygodniu w Rzymie, zalecił ograniczenie diety do 14 gramów czerwonego mięsa na osobę dziennie. To jest jeden kęs. Jako sługa mieszkańców Queensland i Australii jestem zbulwersowany i wyjaśnię, jak to jest atak na naszych rolników i na każdego Australijczyka.

Szczyt prezydencki zalecił wprowadzenie ogólnoświatowego podatku ekologicznego od mięsa w wysokości 1,60 dolara za kilogram w przypadku bydła wypasanego na pastwiskach, ale nie w przypadku bydła hodowanego w intensywnych hodowlach. To rozróżnienie odzwierciedla wpływ dużych wielonarodowych operatorów zakładów paszowych i brak wpływu, jaki w oczach ONZ mają gospodarstwa rodzinne. Jak słusznie zauważył mój kolega Bob Katter, tymi działaniami ONZ usunie z rynku 2,4 miliarda kilogramów białka, głodząc 80 milionów ludzi. Tak dalej, ONZ!

Trzecim zaleceniem zakładanym przez systemy żywnościowe jest przeniesienie produkcji żywności w zasięg skupisk ludności i produkowanie wszelkich białek i składników odżywczych, jakie są możliwe w tym regionie. To się nazywa krótki łańcuch dostaw żywności. Zrobiliśmy to 200 lat temu. Ludzie głodowali. Odżywianie było słabe. Średnia długość życia była mniejsza niż połowa tego, czym cieszymy się dzisiaj. Potem pojawił się długi łańcuch dostaw żywności, pozwalający krajom takim jak Australia uprawiać rośliny, aby nakarmić i ubrać potrzebujących. Głód na świecie spadł do mniej niż 10 procent. Jedynym powodem, dla którego w 2021 roku wciąż istnieją obszary biedy i głodu, są wojny i niepokoje społeczne – wiesz, rzeczy, które ONZ miało rozwiązać. Światowy pokój wymknął się ONZ, ale krowy nie. Organizacja Narodów Zjednoczonych proponuje wyeliminowanie globalnych łańcuchów żywnościowych, które przez setki lat przynosiły światu dobrą żywność.

Niedawno mówiłem o fałszywym niedoborze wody, który został sprowadzony do was dzięki dyrektywie ONZ, aby nie budować nowych tam. Jest to początek fałszywego niedoboru żywności. Motywacją jest wyeliminowanie rolnictwa ekstensywnego, wyeliminowanie eksportu żywności i zwrócenie całej tej ziemi naturze.

Wyborcy wiejscy będą zirytowani, gdy usłyszą, że rząd Morrisona sfinansował ten atak na naszą społeczność rolniczą dotacją w wysokości 64 milionów dolarów. Rząd Liberalno-Narodowy finansuje nasz własny upadek – zdradę i upadek naszych rolników, naszego kraju. Australijskie farmy zatrudniają bezpośrednio 326 000 osób. Wnoszą 75 miliardów dolarów do gospodarki i 60 miliardów dolarów do naszego eksportu. Bez buszu bylibyśmy wypchani, spłukani i głodni. Te trzy propozycje ONZ zniszczą wiejską Australię, zlikwidują rodzinne gospodarstwa rolne, doprowadzą do krachu cen nieruchomości i jeszcze bardziej wydrążą wiejskie miasteczka, nie przynosząc nam żadnych korzyści.

Nie ma lepszego źródła białka niż czerwone mięso, a jednak w naszych supermarketach dostępne są produkty białkowe i sztuczna żywność wyprodukowana ze świerszczy. Dlaczego? Ponieważ miliarderzy nie są w stanie zarobić wystarczająco dużo na bydle. Jest to zmienna branża, z dobrymi i złymi czasami. Miliarderzy mogą jednak zarabiać na intensywnej uprawie robaków na białko. Zrywa to z zależnością od pogody w przyrodzie i umożliwia planowe wytwarzanie substancji podobnej do żywności z dużymi marżami zysku i niskimi kosztami realizacji. Spełnia to dyktat ONZ w zakresie krótkiego łańcucha dostaw. Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa dosłownie nakazuje zastąpienie czerwonego mięsa białkiem z robaków. Sceptycy mogą nawet uczestniczyć w jednej z regularnych degustacji robaków ONZ, gdzie dziennikarze są zachęcani do wychwalania zalet kuchni robali.

CSIRO spadła w linii za ONZ, publikując 64-stronicowy list miłosny na rozkoszy jedzenia owadów zatytułowany „Jadalne owady: mapa drogowa dla strategicznego wzrostu wschodzącej australijskiej branży”. Patrząc przez błyszczące strony, widzimy, że CSIRO uważa, iż nasza przyszłość powinna zawierać koktajle mleczne z owadów, lody z robaków i batony granola wykonane z suszonych karaluchów.

Nie zmyślam tego. To jest prawdziwe. To się dzieje, a my, podatnicy, płacimy za to dzięki rządowi Morrison-Joyce.

Dla tych, którzy myślą, że jedzą produkt przyjazny dla środowiska, pomyśl jeszcze raz Fałszywy hamburger patty przy użyciu białka roślin lub robaków zawiera 20 chemikaliów znalezionych w karmie dla zwierząt domowych. To wszystko, co ONZ i ich sługusy w naszym rządzie federalnym uważają, że społeczeństwo zasługuje na: karmę dla zwierząt domowych. Jak to ma sens, aby uprawiać dobre jedzenie i, zamiast jeść to jedzenie, karmić go do świerszczy, a następnie jeść świerszcze?

Drodzy Australijczycy, nie ma niedoboru białka. Będzie jednak, jeśli ONZ uda się zlikwidować produkcję czerwonego mięsa, aby mogli przekazać przemysł białkowy swoim wielkim biznesowym, korporacyjnym partnerom. One Nation odrzuca ten atak na naszą społeczność rolniczą. Odrzucamy stanowe i federalne parlamenty w całym naszym kraju, które kontynuują demonizowanie i izolowanie rolników. Będziemy nadal sprzeciwiać się dyktatowi ONZ wobec rządów federalnych i stanowych. One Nation będzie nadal sprzeciwiać się ideologii ponad ludzkością. Będziemy nadal opowiadać się za sprawiedliwym społeczeństwem opartym na prawie obywateli do dokonywania wolnego wyboru w zakresie diety, zdrowia i biznesu. Mamy jedną flagę. Jesteśmy jedną wspólnotą. Jesteśmy jednym suwerennym narodem. Nadszedł czas, aby wycofać się z Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Autorstwo: Malcolm Roberts
Źródło oryginalne: MalcolmRobertsQld.com.au
Źródło polskie: Andarenmora.wordpress.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Dandi1981 27.09.2021 10:17

  Garstka najbogatszych rządzi światem a pod planami ekologicznymi kryje się ukryty zysk większy od dotychczasowego , przy jednoczesnym zubozeniu najbiedniejszych. Większy zysk na taniej żywności, samochody za 120 tys zł które po 10 latach można oddać na złom. Zamykanie kopalni w celu generowania większych zysków za energię i okazuje się że tryb ekologiczny jest opłacalny dla najbogatszych. Temu biedak będzie na ZUS placil pół pensji a bogaty 10%.
  A może tak bogaci by zapłacili za te cudowne rozwiązania ekologiczne wprowadzić podatek od burzujow 5% rocznie od wszystkich aktywów. Jak posiada 100 miliardów niech płaci 5 mld rocznie podatku.

 2. agama 27.09.2021 13:05

  przeludnienie i niszczenie środowiska jest faktem, ale za problem z niedoborem zasobów i nadmiarem populacji nie powinni się zajmować dyktatorzy, jakich pandemia zdemaskowała

 3. Dandi1981 29.09.2021 10:02

  Proponuję wegetariańskie kabanosy tarczyński bez kęsa mięsa.

 4. rici 29.09.2021 12:01

  @Agama ziemia moze wyzywic okolo 30 miliardow ludzi, i to bezproblemowo. Wystarczy zredukowac spozycie miesa, na kazda ilosc zjadanego miesa zwierze potrzebuje kilkadziesiat kg. paszy. poza tym wlasnie zwierzeta chodowlane produkuja najwieksza ilosc metanu. Do nawozenia ziemi mozna wykorzystac wode morska. Po tsunami w Azji-poludniowo-wschodniej zaobserwowano ze plantacje przez ktore przeszla woda morska daja 3-tny plon. Nastepnie niezalezni naukowcy przeprowadzili doswiadczenia z nawozeniem ziemi woda morska , najlepsza jest pobierana z glebokosci 40-50 m. i rowniez stwierdzili ze po wylaniu okolo 3 ton wody na 1 ha. plony zwiekszaja sie 3-tnie, bez uzywania nawozow sztucznych.

 5. Punkt Zero 29.09.2021 13:43

  Dokładnie, a odsalanie wody zlikwiduje niedobory wody pitnej. Tylko, że to jest mało ciekawe, lepiej wybić część ludzi a resztę karmić chemią i potem inną chemią ich leczyć.
  To co się dzieje jest generalnie kpiną z naszej inteligencji. Czasem mi się tak zaczyna wydawać, że znudził kogoś eksperyment z małpą, powstały twór uznano za zbyt głupi aby zajmować miejsce na planecie ziemia.
  Rici odpowiadając na twój wpis o pokoju z zamarzniętą szybą, to ja tego tak nie widzę…
  W mojej ocenie jesteśmy inteligencją, inteligencją która przebywa w pustce, w tak przerażającym niebycie, że robi wszystko aby tworzyć i nie wrócić do nicości. To tej inteligencji marzenia jakby są tym co istnieje… To wydaje się smutne, ale jak pogodzisz się sam ze sobą to możesz tworzyć to co chcesz a nie zwalać na los. Coś co dla innych jest problemem dla ciebie staje się pewnym stanem bo ty tu tylko jesteś obserwatorem.

 6. rici 29.09.2021 15:46

  @Punkt ty tu nie jestes obserwatorem, ty tu przyszedles w jakims celu, czy sie sam czegos naucvzyc, czy tez nauczyc czegos innych. Owszem jestes obserwatorem, ale rowniez masz wyciagac wnioski i cos zmieniac, masz sie doskonalic, bo tylko w ten sposob mozesz przejsc dalej. Caly swiat jest “zaludniony” i to na nieskonczonej ilosci poziomow, jedni sa tacy drudzy inni, i moze to ty, lub twoj nastepca bedzie decydowal kto przejdzie dalej, kto bedzie najlepszy.
  Bog jest energia i jako energia nie widzi,czuje,itp materii, to ty jestes uszami, oczami, itp boga.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.