Oni są tutaj od zawsze

Opublikowano: 25.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 694

Od pewnego czasu grupa kontaktowców z Capilla del Monte zaczęła otrzymywać telepatyczne wiadomości od istot pozaziemskich. Przez cały czas mogli przeżywać niezwykłe doświadczenia, w tym kontakt fizyczny z istotami, które były takie same jak my, z krwi i kości, ale bardziej rozwinięte, pochodzące z odległych gwiazd i innych rzeczywistości. Co się stało w momencie wciągnięcia na maszt kosmicznej flagi pokoju? Jaką potężną siłą dysponuje świetlista postać, która objawiła się w Capilla del Monte?

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.