Broni bicia przez policję za brak maseczek

Opublikowano: 18.05.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1155

Publicysta, kulturysta i komentator telewizyjny Marian Kowalski przyjechał do Tarnowskich Gór na zaproszenie posłanki PiS i „Gazety Polskiej”. Próbował uniknąć niewygodnego pytania dziennikarza, a potem… BRONIŁ PAŁOWANIA I BICIA LUDZI PRZEZ POLICJĘ na ulicach za brak maseczek w czasie tzw. pandemii.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 18.05.2023 10:57

    Kowalski był zabawny u Chojeckiego, teraz ani Chojecki ani Kowalski nie są zabawni lecz pisowsko/amerykańsko nudni. Antysystem, który broni systemu….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.