Olmekowie to starożytni Atlanci?

Opublikowano: 11.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 399

Olmekowie to nazwa współczesna cywilizacji, która pojawiła się nagle z rozwiniętą kulturą, pismem i tradycjami. Jak to jest możliwe? Współczesne badania nie są w stanie namierzyć w historii ludzkości miejsca skąd to cywilizacja pochodzi. Jedyną zmianką jej pochodzenia jest starożytne…Co mówią na temat tej cywilizacji ustne przekazy Indian? Jaką technologią dysponowali Olmekowie? Co oznacza 17 bazaltowych głów odnalezionych w Meksyku? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w naszym najnowszym odcinku o cywilizacji Olmeków.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.