Oficjalne dane o zgonach po „szczepieniu” są mocno zaniżone

Opublikowano: 24.09.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1814

„Medycyna oparta na dowodach opiera się na trzech filarach: wnioskach z rzetelnych badań naukowych, ekspertyzie klinicznej oraz osobistych wartościach pacjenta, gdzie wartości pacjenta są nadrzędne wobec klinicznej ekspertyzy, a ta z kolei jest nadrzędna wobec badań naukowych” – mówi dr Ben Edwards podczas przesłuchania przed Komisją Senacką w USA do spraw COVID-19. Debata dotyczy ustawy zakazującej przymusu szczepień i szczepionkowej segregacji.

Edwards dodaje: „Postulowany obowiązek szczepień na covid-19 łamie zapisy Kodeksu Norymberskiego (…). Według najświeższych danych z bazy VAERS (…), po szczepionkach na COVID-19 zgłoszono już 4178 zgonów. Dla porównania, w ciągu ostatnich 20 lat, łączna liczba zgłoszonych zgonów po wszystkich szczepionkach to 4182. Dane dotyczące COVID-19 pochodzą z ostatnich 4 miesięcy. Wśród ofiar jest 15-latek z Colorado, dwie 16-latki z Wisconsin, 17-latka z Wisconsin i 17-latek z New Hampshire – wszyscy całkowicie zdrowi przed szczepieniem. Dowody jednoznacznie wskazują, że dane z bazy VAERS są bardzo poważnie zaniżone. Potwierdzają to badania na zlecenie Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej przeprowadzone przez Uniwersytet Harvarda w 2010 roku. Wynika z nich, że do VAERS zgłaszanych jest zaledwie 1 procent rzeczywistych powikłań”. Jak twierdzi Edwards, inne badania także to potwierdzają. Również te, które prowadzą sami producenci szczepionek.

„Gdy podczas epidemii świńskiej grypy w 1976 roku zgłoszono 500 przypadków paraliżu poszczepiennego i 53 zgony, szczepionkę wycofano z rynku. Osobiście otrzymałem od rodzin i przyjaciół innych pacjentów liczne zgłoszenia powikłań, występujących od kilku godzin do kilku dni po szczepieniu: udary, zawały serca, zatory tętnicy płucnej, zakrzepice i nagły zgon. Żadne z tych powikłań nie zostały zgłoszone przez personel medyczny, co tylko potwierdza, że oficjalnie dostępne dane są bardzo poważnie zaniżone” – twierdzi Edwards.

Zachęcamy do obejrzenia całego materiału filmowego zawierającego przesłuchania kilku lekarzy z Teksasu, podczas debaty na temat ustawy zakazującej przymusu szczepień.

Źródło: ProKapitalizm.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 25, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik

Sprawa wygląda tak: Umarł na zawał wpisz mu covid. Umarł po szczepionce na covid wpisz mu zawał. I ostatnio nowy hit: zachorował po szczepionce na covid wpisz mu grypa, a jak się nie szczepił i zachorował na grypę wpisz mu covid.
Tak więc statystyki to największa zbrodnia można je dowolnie manipulować i przedstawiać.

Jaccyb74
Użytkownik
Jaccyb74

W mediach alternatywnych wychodzi ogromna ilość informacji na temat szczepionek i powikłań. Polecam Telegram tam jest zatrzęsienie danych oraz informacji o tym co dzieje się na świecie.
Jeśli chodzi o Covidowy protokół szpitalny czyli innymi słowy:
– pacjent podejrzewa ze jest chory idzie do szpitala – test – pkzytywny – idz do domu (niech sie choroba dalej rozwinie) – podawanie tabletek przeciwbólowych i Aspiryny przyspiesza rozwój choroby.
Pacjent wraca po kilku dniach bo nie moze oddychac i wtedy druga część skrupulatnie stworzonego planu czyli :
– Remdesivir – “lek” stworzony przez firme Gilead – skutki “uboczne” – destrukcja nerek – pacjent nie odprowadza wody oraz pacjent dostaje kroplówkę w tym samym czasie. Następstwem tego kest to ze pacjrnt zaczyna sie topic we własnej wodzie i wtedy rusza z pomocą ten słynny wentylator czyli respirator który dobija pacjenta. O tym mowi juz kilku lekarzy ktorzy zdecydowali sie zakonczyc karirere mordercy.
Teraz nalezy zadac sobie pytanie kto zasiadał w zarządzie firmy produkującej Remdesivir i kto ma w niej udziały. Otóż nikt inny jak słynny bandyta Donald H. Rumsfeld. Idąc dalej firma ta podpisała umowę z Phizerem na produkcje wspaniałego “leku” Remdesivir.

Ludzie poskładajcie całośč to jest szpitalny protokół smierci.
Dlatego inne leki HCQ i Invermektyna zostaly celowo usunięte. Ludzie mają umierać a kasa ma płynąć tylko że teraz ma płynąć tsunami a nie strumyczek !!!!