Ofensywa ideologii LGBT skierowana już na 3-letnie dzieci

Opublikowano: 20.05.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2188

Gmina Saint-Senoux urządziła w bretońskim departamencie Ille-et-Vilaine „warsztaty czytania dla dzieci na temat tożsamości płciowej”. Prowadzącym był przebieraniec transpłciowy, czyli tzw. drag queen. Indoktrynowanie dzieci spotkało się jednak tym razem z ripostą.

Temat „Równość płci, porozmawiajmy o tym” miał być wstępem do „dekonstrukcji stereotypów”, czy „samoakceptacji siebie i innych”. Przekazywanie takich treści dzieciom nie pozostawia wątpliwości, że chodzi tutaj o inwazję genderowej ideologii wobec najmłodszych. W obronie dzieci wystąpiła grupa młodych ludzi ze stowarzyszenia „L’Oriflamme Rennes”. Zorganizowali pod biblioteką pikietę protestacyjną i wywiesili transparent przeciw seksualizacji dzieci. Jednak władze gminy postawiły na swoim i spotkanie z drag queen na temat tożsamości płciowej odbyło się.

Warto dodać, że władze raczą takimi „warsztatami” miejscowość wiejską, liczącą około 1800 mieszkańców. „Dekonstrukcja stereotypów” i czytanie przez drag queen dzieciom w wieku 3-6 lat odbywało się za zgodą mera gminy pani Antinéi Leclerc, z zawodu… terapeutki pomagającej w „tranzycjach”, a z koloru politycznego – aktywistki lewicy. Przebierańcy czytali dzieciom fragmenty dwóch książek: „Families” („Rodzina”) Georgette i „Fred s’habille” („Fred się ubiera”) Petera Browna.

Stowarzyszenie „L’Oriflamme Rennes”, które zaprotestowało przeciw indoktrynacji dzieci, w komunikacie prasowym zwróciło się do władz gminy, by te zamiast „narzucania draq-queenów”, zajęły się wpajaniem dzieciom „naszych korzeni i wartości”. We wpisie na „Twitterze” była też wprost mowa o „propagandzie zorganizowanej przez lobby LGBT w celu ukształtowania na swój obraz młodego pokolenia, które nie ma jeszcze ducha krytycyzmu”. Protestujący w Bretanii zostali, rzecz jasna, oskarżeni o „skrajnie prawicowy aktywizm”, a odpowiedzialni za demoralizację mają wsparcie władz.

Podobna sprawa miała też miejsce w Paryżu w prestiżowej, ale prywatnej szkole Ecole Alsacienne. Tam o „transfobię” oskarżono… rodziców dzieci. Zorganizowana w szkole pogadanka dla klas IV o transseksualizmie spotkała się z oporem rodziców dzieci. Prelegentami byli działacze stowarzyszenia „OUTrans”, które też „walczy z transfobią” i dostaje dotacje na „pomoc dla osób transpłciowych”. W poniedziałek 17 kwietnia prelekcja do uczniów wywołała jednak konsternację. Miało być o „walce z LGBT-ofobią”, a była wyłącznie promocja transseksualizmu, która zgorszyła zarówno uczniów, jak i ich rodziców. Zszokowani i wściekli na „propagandę na rzecz aktywizmu trans” rodzice złożyli nawet skargę.

Autorstwo: BD
Na podstawie: „France Ouest”, „Le Figaro”
Źródło: NCzas.com


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 20.05.2023 21:21

    Nic to im nie da. Plan musi być wykonany, inaczej ,, ukryci Panowie,,będą niezadowoleni. A jak się kończy ich ,,niezadowolenie,, to parę krajów już poznało.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.