Odnaleziono skarb Hitlera

Opublikowano: 15.09.2018 | Kategorie: Historia, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1469

W Austrii na dnie jeziora Toplitz kolekcjoner Gerhard Zauner odnalazł pierścień Adolfa Hitlera. Jak powiedział poszukiwacz skarbów, szukał pierścienia przez ponad 60 lat.

Na srebrnej biżuterii naniesiono nazwisko Hitlera, wewnątrz datę jego urodzin 20 kwietnia 1889 roku, a na górze wygrawerowano czaszkę, pisze “The Daily Star”.

Według Zaunera pierścień znajdował się w skradzionej kolekcji Hitlera, która jest rozproszona po całej Europie.

W 1959 roku, gdy kolekcjoner poszukiwacz z przyjaciółmi nurkował w jeziorze Toplitz, znalazł 72 miliony funtów szterlingów w podrobionej brytyjskiej walucie, sięgającej czasów nazizmu. Na tym nie poprzestał. Jego prywatna kolekcja zawiera nazistowskie znaczki i pamiątki, a także broń i materiały wybuchowe używane podczas II wojny światowej.

Teraz Zauner otworzył prywatne muzeum, w którym przechowuje wszystkie swoje znaleziska.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szwęda 15.09.2018 18:48

    Takich pierścieni z takimi grawerkami jest pewnie jeszcze bardzo wiele.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.