Odkryto kolejne wejście do tajnej sieci tuneli pod Florydą!

Opublikowano: 26.11.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2553

Prace konstrukcyjne przeprowadzane w leżącym na Florydzie mieście Tampa, ujawniły wejście do tajemniczej sieci tuneli ciągnącej się pod metropolią. Zdaniem historyków, którzy zdawali sobie sprawę z ich istnienia już od dawna, jest to istny podziemny labirynt stworzony w bliżej nieznanym celu.

Kompleks podziemi pod miastem Tampa, ma pochodzić jeszcze z wczesnych lat XIX wieku. Jest to jednak jedynie spekulacja, ponieważ ponowne odkrycie tych tuneli, miało miejsce dopiero w 2000 roku i jak dotąd nie natrafiono jeszcze na jakiekolwiek dokumenty na jego temat. Tuż po odkryciu, spekulowano iż jest to pozostałość po dawnym systemie odprowadzania wody co jednak nie ma zbyt wiele sensu, gdy spojrzy się na podłogi tuneli, które są zupełnie płaskie.

Alternatywne teorie, zakładały że brak danych na temat twórców tuneli może sugerować, iż stanowiły one przykrywkę dla jakiejś nielegalnej działalności. Na przykład, przemytu towarów lub nawet prostytucji, która miała być powszechna we wczesnych latach istnienia tego miasta, podczas rewolucji przemysłowej. Ewentualnie, mogły one również służyć podczas amerykańskiej prohibicji, co nie daje nam jednak żadnej odpowiedzi co do ich pierwotnego celu.

W tym miejscu, należy więc chyba postawić pytanie. Po co ktokolwiek miałby budować sieć tuneli, które byłyby w stanie pomieścić całe wagony towarowe i na dodatek robić to wszystko w pełnej konspiracji? Gdzie podziały się jakiekolwiek doniesienia lub dokumenty na temat prowadzonych pod miastem prac budowlanych? I chyba co najważniejsze, dlaczego część z tuneli została celowo zaplombowana?

Jak widać na tym przykładzie, nie wszystkie niezwykłe historie muszą dotyczyć zjawisk UFO lub duchów. A część z nich jest po prostu na tyle tajemnicza, że siłą rzeczy chcemy poznać prawdę na jej temat. Kwestia tego czy w przyszłości dowiemy się jeszcze czegoś na temat tuneli z miasta Tampa, pozostaje nieznana.

Autorstwo: M@tis
Zdjęcia i na podstawie: Fox13news.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. wloczykij 26.11.2018 17:20

    Co do tuneli pod całymi USA polecam tego gościa https://m.youtube.com/watch?v=xedmfAgx8eg

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.