Zbadano skład tabletek jodku potasu

Opublikowano: 23.11.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1298

Grzegorz Płaczek przekazał tabletki jodku potasu, które chce podawać Polakom rząd PiS-u, i przedstawia wynik laboratoryjnej ekspertyzy. Czy zakupienie ich przez rząd za 30 milionów złotych jest uzasadnione, skoro najgorszy scenariusz Polskiej Agencji Atomistycznej dotyczący elektrowni jądrowych na Ukrainie mówi, że nie ma realnego zagrożenia radioaktywnego dla Polski (na Ukrainie nie używa się już radiatorów grafitowych jak w Czarnobylu).

Źródło: YouTube.com

32

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. X3na 23.11.2022 11:37

    Lepiej zbadajcie “Калію Йодид-125” z firmy “Darnica” (nazwa preparatu ukrainska, nazwa firmy rosyjska), który dystrybuowany był między innymi w świętokrzyskim. Były podejrzenia, że “-125” oznacza promieniotwórczy izotop 125-I. Trzeba by te tabletki przebadać w podobny sposób + na zawartość małych ilości izotopów promieniotwórczych jodu.

    Poza tym, czy Wy obywatele potrzebujecie urzędy, które nie działają jawnie, nie publikują swoich decyzji i badań? Dlaczego dajecie wciąż im funkcjonować i trwonić naszą kasę? Kiedy zaczniecie robić coś więcej niż oglądać telewizor?

    Jeżeli ktoś z Was ma kontakt do Płaczka – proszę o przekazanie. Ja odmawiam zakładania konta na Youtube, Twitterze, Facebooku i Gmailu.

    Źródło: NEXTA – kopia artykułu znajduje się w Archive Today pod identyfikatorem “a67sg”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.