Od nowego sezonu koniec z biletami ulgowymi dla kobiet

Opublikowano: 01.12.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2010

Polski klub żużlowy z Ostrowa Wielkopolskiego wprowadził bilety ulgowe dla kobiet. Jak niedawno poinformował na „Facebooku”, od nowego sezonu cena dla pań i panów będzie równa.

„Informujemy, że od sezonu 2023 bilety ulgowe nie będą przysługiwały kobietom” – napisał profil TŻ Ostrovia na „Facebooku”.

Profil wyjaśnia, że ulga ta została odebrana jako dyskryminująca, i sprawę zgłoszono do Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania. „Podyktowane jest to faktem, że różnicowanie cen biletów ze względu na płeć zostało odebrane jako dyskryminujące i zgłoszone do Biura Pełnomocnika Rządu do Spraw Równego Traktowania”.

Pojawiły się różne komentarze. „A ulgowe dla dzieci nie są objawem dyskryminacji ze względu na wiek?” – zapytał jeden z internautów.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Facebook.com
Źródło: MediaNarodowe.com

9

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.