Od monitoringu ciał do monitoringu myśli

Opublikowano: 26.11.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2143

„To już nie jest Orwell, to nie jest utopia. To się dzieje, to jest świat realny, o którym pisarzom się nie śniło” – mówi Witold Gadowski w najnowszym „Komentarzu Tygodnia”. „Tylko dwa razy odebrano mi Święta Bożego Narodzenia. Pierwszy raz zrobił to Jaruzelski wprowadzając w grudniu 1981 roku stan wojenny. Drugi raz chcą to zrobić premier Morawiecki i minister Niedzielski” – mówi publicysta i dodaje – „Przyznam, że mi minister Niedzielski zaczyna działać na nerwy. Zaczynał on swoją karierę w rządzie Cimoszewicza, plątał się gdzieś blisko Leszka Balcerowicza i tworzył modele ekonomiczne jako ekonometra. Za czasów Tuska wylądował w ZUS jako dyrektor departamentu. Jak przyszła „dobra zmiana” został szefem departamentów w ministerstwie sprawiedliwości, skąd go wyrzucono. Potem znów przykleił się do ZUS, potem do NFZ, aż wreszcie został ministrem zdrowia. I teraz sprzedaje nam recepty na walkę z pandemią. Nie wierzę mu, tak jak nie ufam szczepionce firmy Pfizer”. „Walka o wolność własnego ciała może być w najbliższym czasie największym zmaganiem jakiemu możemy zostać poddani. Próbuje nam się wmówić, że tylko szczepionka, tylko kontrola może być wybawieniem. Musimy obronić własne ciała i własną decyzję autonomiczną co do tego, kto w nie ingeruje, pod jakim pozorem i dlaczego i kto monitoruje to, co się w naszym ciele dzieje. Od monitoringu biochemicznego naszych ciał do monitoringu myśli to właściwie krok…” – ostrzega Gadowski.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. NORB 26.11.2020 12:00

    Zgadza się wytwór myśli Orwella – urzeczywistnił się. Totalna kontrola obywateli i reglamentowanie ich praw naturalnych a także często stanowionych. Nie ma tutaj mowy o wolności. Tzw. władza wie lepiej co dla obywatela jest najlepsze: że ma się szczepić, że nie wolno się spotykać na święta, chodzić do szkoły … itd. To najzwyklejszy zamordyzm a nie demokracja. Bolszewizm do n-tej potęgi. Co zaś do osoby Niedzielskiego, to musi on mieć mocne kwity na osoby mocno wpływowe, skoro bryluje tyle lat bez większych problemów. Z pewnością nie dlatego że jest wybitny, ale że strach aby go utrącić, tak myślę.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.