Obwieszczenie

Opublikowano: 25.02.2021 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2013

My, Naród Polski, pomni wielowiekowej ofiary życia naszych przodków złożonej w imię suwerenności i dobrobytu kolejnych pokoleń, w obliczu haniebnej i wyrachowanej działalności przestępczej przedstawicieli władz RP, niniejszym oświadczamy:

Realizując globalistyczną Agendę 2030, rządzący na stanowiskach prezydenta, posłów, senatorów i osób kierujących kluczowymi instytucjami państwowymi, dopuścili się przestępstwa nadużycia zaufania w stosunkach z zagranicą, a zgodnie z Artykułem 129 Kodeksu Karnego „Kto będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa, lub organizacją zagraniczną, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10”.

Łamiąc powszechnie obowiązujące prawo krajowe, wdrażając znane z II wojny światowej niszczycielskie zasady i praktyki z udziałem doktora Mengele, rządzący przyjęli rolę wrogiego obywatelom okupanta przeobrażając Polskę w rozproszony obóz Oświęcim. Jako ludzie wykształceni i doświadczeni, rządzący mają pełną świadomość swych czynów o charakterze kolaboracji, a zatem również skutków w postaci wymuszonej adekwatnej reakcji obywateli. Stworzona przez rządzących proteza rozbójniczej legislacji, odbierająca podstawowe prawa jest wojną przeciwko Narodowi. W takich okolicznościach, sygnalizując wcześniej świadomie i pokojowo swoje niezadowolenie, Naród skłoniony przez władze przyjmuje wojenne zasady odnoszące się do kolaborantów.

Wymuszanie bezwzględnej subordynacji przez więzienny lockdown, segregację sanitarną, eksterminację szczepionkową, zakaz pracy uczciwych ludzi oraz inne wynikłe z Agendy 2030 zalecenia są przyczyną obywatelskiego veta. Wroga Narodowi przestępcza władza każdego szczebla administracji nie pozostanie bezkarna w państwie prawa. Narodowi przyrzekamy należną mu sprawiedliwość przypominając brzmienie prezydenckiego ślubowania: „Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta RP, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem”.

Tekst ślubowania poselskiego i senatorskiego: „Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej”.

Do wiadomości:
– Prezydenta RP
– Posłów
– Senatorów
– Mediów

Autorstwo: Jolanta Góralska
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 27, średnia ocena: 4,93 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

10
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
bogdzio
Użytkownik
bogdzio

Przepraszam, może się czepiam, ale w zdaniu “przeobrażając Polskę w rozproszony obóz Oświęcim” powinno chyba być ” obóz Aushwitz”
Oświęcim to ponad 700 letnie polskie miasteczko.
Co do reszty, popieram

Punkt Zero
Użytkownik

Pani Jolanto do kogo to jest adresowane, bo podała Pani tylko DW.
Skoro wielu z nas zgadza się z tym, iż w sposób oczywisty łamane jest w Polsce prawo, może podejmijmy inicjatywę wspólnej skargi do instytucji takich jak sądy w tym Sąd Najwyższy, Prokuratura Wojskowa (Prezydent jest zwierzchnikiem sił zbrojnych).
Nic to jednak za bardzo pewnie nie da, wiec może załóżmy partię polityczną np. “Veto” która nie będzie miała żadnych założeń prawicowych ani lewicowych a jej jedynym celem będzie ratowanie polskiej gospodarki i praw obywatelskich. Rewolucyjny rząd lub wybrany demokratycznie powsadza te bydlęta do więzień. Pani Jolanto może być Pani prezesem, a co tam :)

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

# Punkt Zero
Dobre, też kiedyś sobie rozkminiałam( czysto teoretycznie) rozkręcenie partii politycznej, obalenie rządu , lecz plan destabilizacji to nie nasza wewnętrzna sprawa, myślę że skutecznie by nam uniemożliwiono reanimację gospodarki .Żeby uciec od macek globalnego resetu, trzeba byłoby odciąć się od UE. Ostatnim bastionem zdolnym do oporu jest chyba Putin, ale … Przymierze z Rosją to raczej zwrot abstrakcyjny do granic możliwości.

Punkt Zero
Użytkownik

Pani Jolanto, ja też pisałem i (niepotrzebnie) straszyłem artykułami KK. Jedna z moich spraw nie została zlekceważona a mianowicie zgłoszenie przestępstwa przez jeden z oddziałów Sanepidu. Byłam przesłuchany na policji i czekam co z tego wyjdzie. Udowodniłem dość niepodważalnie że test PCR jest niczym wróżenie z fusów, i nie można podejmować na jego podstawie żadnych decyzji, ale nie sądzę aby coś z tego wyszło.
Na pewno jestem z Wami i kibicuje.
Wszystkiego dobrego.

Punkt Zero
Użytkownik

# BANDZIORkaq
Trzeba walutę powiązać z realną wartością np. jeden złoty to dwa jajka, kilo mąki itd.
Z Biedronek zrobić sklepy pomocowe itd., dużo pracy i też reset, tyle że na naszych warunkach, z przejęciem waluty.
Co do ataku na Polskę po teoretycznym przejęciu władzy przez społeczeństwo, to tak to jest zagrożenie, ale my sobie z tym akurat możemy poradzić. Tyle, że wymagałoby to porozumienia ponad podziałami a o te będzie trudniej niż o obronę.
Ludzie posiadają władze nad takimi zasobami energii o jakiej nie śniło się strategom tego resetu, tylko muszą się uspokoić, głęboko oddychać i wyrwać się ze schematów umysłu i świata. W momencie gdy nie ma czegoś takiego jak strach i zgoda na ich grę, wtedy się to kończy.
Jak zrozumiemy, że to tylko gra naszej świadomości i zabawa możemy zmienić to bardzo szybko i żadne systemy nie są w stanie tego powstrzymać. Oni o tym wiedzą, dlatego się spieszą i chcą nas osłabić i oszukać, bo nas można jedynie oszukać, nic więcej. Jak się boimy to nie myślimy i nie wznosimy do wyższego ja.
Pozdrawiam

Murphy
Użytkownik
Murphy

@Punkt Zero: Żeby przejęcie waluty miało sens to musiałaby ona być nowa i nie wymienialna na inne waluty. Inaczej mechanizmy ekonomiczne zniszczą taką walutę jak wszystkie inne na świecie.

Piron
Użytkownik
Piron

” Żeby przejęcie waluty miało sens to musiałaby ona być nowa i nie wymienialna na inne waluty. Inaczej mechanizmy ekonomiczne zniszczą taką walutę jak wszystkie inne na świecie.”

Murphy! twoje myślenie jest oparte na zasadach stworzonych kilkuset lat temu. Wyobraź sobie że np Rosja Polska Białoruś oraz Ukraina odgórnie ustalają sztywny kurs wymiany swoich walut na 1:1, likwidują długi od pożyczek, i handlują wszystkim tylko i wyłącznie między sobą. Co się dzieję dalej ?

Punkt Zero
Użytkownik

Co do waluty to pewnie jakiś czas trzeba by zamknąć granice i liczyć się z atakiem sił zjednoczonych bandytów, cześć z nich już zreszto okupuje nasz kraj. Przejąć trzeba by wywiad i system bankowy tak żeby mieć wyłączny dostęp do środków. Jakiś czas poprzez wojsko dystrybuować żywność aż się rewolucja zakończy. Nie jest to na pewno łatwe. Bez uwzględnienia pewnych sił które mamy w sobie nawet nie bardzo możliwe. Choćby dlatego że nie mamy jako kraj żadnej ochrony przeciwrakietowej.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Oj ile tego pisania, a i dyskusja leci.

Ja proponuję zacząć od ZMIANY SIEBIE !

Co po powstaniu nowej partii i nawet jej wejściu do Sejmu, gdy po dojściu do koryta ludzie się zmieniają i głosują na głupoty lub przeciw sobie/bliźnim?

Ilu znacie ludzi naprawdę uczciwych i do tego “widzących”, prowadzonych przez górę?
Tylko mi nie kojarzyć góry z ludobójcą JHWH.