Obudź się Australio!

Opublikowano: 08.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 123

Dramatyczny apel z Australii. Na początku lipca rząd australijskiego stanu Victoria ogłosił stan klęski żywiołowej – najpierw tylko na kilka tygodni, teraz jest już mowa o przedłużeniu go do roku. W Australii policja może teraz wejść do czyjegoś domu bez nakazu. Godzina policyjna zaczyna się o 20:00. Za wyjście na zewnątrz bez „ważnego powodu” – kara grzywny wynosi 1652 australijskich dolarów, a kwota jest podnoszona z dnia na dzień. Nie wolno odwiedzać rodziny ani przyjaciół. Noszenie masek jest obowiązkowe przez cały czas a kara grzywny za jej brak wynosi 200 AUD. Można ćwiczyć tylko raz dziennie maksymalnie przez jedną godzinę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
blasciak_rulez
Użytkownik
blasciak_rulez

gość się lekko zdenerwował

Fenix
Użytkownik
Fenix

Obudźmy się wszyscy ludzie na świecie ,krzyczmy ; precz zniewoleniu ! Wspierajmy się ludzie nawzajem , manifestujmy. Ludzie upominają się o zwrócenie osobistej władzy , wolności w życiu ludzi i stanowienia; jedno prawo ,naszym prawem! Władzy uzurpatorów STOP!
Mówimy jak jest ,i co należy zmienić? By wolnym człowiekiem być, i wolność zachować!