Obrona ziemskiej kolonii

Opublikowano: 01.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 650

„Powstał nowy hałas we wszystkich dziesięciu kierunkach, na boki i w górę Asury. Nagle pojawiło się podniebne miasto Saubha, które mogło przemieszczać się wszędzie. Oślepiło moje oczy i zostałem zbombardowany ze wszystkich stron przez deszcz gór. Bombardowanie trwało, gdyż nie byłem do końca niewidzialny. Potem wyjąłem moją ulubioną broń, która przecinała każdą skałę i podnosząc swój piorun, roztrzaskałem wszystkie góry. Pozostały po nich tylko głazy. Potem ja ( Krishna ) wziąłem moją ulubioną broń ogniową. Mój dysk ze stali nierdzewnej o ostrych krawędziach, taki jak Czas. Wypowiedziałem nad nim słowa, które go uruchamiały. Było to zaklęcie. Potem z furią rzuciłem nim w niebo. Ognisty dysk zbliżył się do podniebnego miasta Saubha. Uderzył go na górze i przeciął w dół na dwoje, tak jak piła przecina kłodę” – cytat z „Księgi lasu” opowiada jak Krishna niszczy latające miasto Saubha. To zaledwie fragment epopei wojennej. Jednak z tego fragmentu zdecydowanie widać, że cywilizacja zamieszkująca Indie posiadała niezwykle przemyślną i śmiercionośną broń. Wiedzą o tym wszyscy naukowcy badający „Wedy”. Skoro tak, to dlaczego wrzucono te opisy między mity, legendy i robi się wszystko by o nich zapomnieć… Przez „przypadek?”

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.