Obowiązkowe wycieczki szkolne do Auschwitz

Opublikowano: 27.06.2013 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 13

Według uchwały, wszyscy uczniowie węgierscy powinni przynajmniej raz w życiu odwiedzić Auschwitz bądź Centrum Pamięci Ofiar Holokaustu w Budapeszcie. Uchwała autorstwa socjaldemokratów spotkała się z aprobatą rządzącego Fideszu, przeciwny jej natomiast był Jobbik.

Odrzucony został projekt, wedle którego szkoły miały dostawać pełny zwrot kosztów wycieczek. Ostatecznie przyjęto, że część pieniędzy będzie pochodzić od państwa, część ze środków szkolnych.

Węgierscy posłowie okazali jednomyślność w głosowaniu nad podobnymi wizytami młodzieży w budapesztańskim Muzeum Terroru. W tym przypadku parlament zwrócił się do rządu o zapewnienie całkowitego zwrotu kosztów.

Jobbik wyszedł z propozycją, by uczniowie z Węgier odwiedzali komunistyczny obóz pracy przymusowej w Recsk na północy kraju, gdzie przetrzymywano i katowano niewygodnych dla komunistycznego totalitaryzmu ludzi.

Obowiązkowe wycieczki do Auschwitz to trend, który nabiera rozpędu w całej Europie. Niedawno podobną uchwałę przyjęto w Szkocji, o czym pisaliśmy tutaj.

Na podstawie: politics.hu
Źródło: Autonom

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Czy to nie z tym Fideszem PiSowcy sympatują i robią z Orbana jakiegoś niezależnego przeciwnika UE i MFW ?:)

egzopolityka
Użytkownik

Żydzi chcą polepszyć swój wizerunek przez wymuszanie obywateli wielu krajów zainteresowania się rzekomym holokaustem. Faktycznie nie było żadnych komór gazowych (jak dowiedziała się Laura Knight-Jadczyk). Żydzi ginęli w obozach z innych przyczyn i zginęło ich tylko 3,2 miliona a nie 6 milionów. Tutaj jest informacja na ten temat z sesji czanelingu (prowadzonej komunikacji od 18 lat). Czytajcie od miejsca “Did the Nazis use gas chambers to kill Jews?”
http://cassiopaea.org/forum/index.php?topic=20278.0

Jak Żydom udało się tak masowo zafałszować tą informację historyczną, pozostaje tajemnicą.

Hanky
Gość
Hanky

a nie wydaje Ci się, że pojemniki po gazie znajdywane na terenie obozu i zdjęcia z gazowania komór, a także liczba ofiar obliczona szacunkowo po stosach butów, które były zostawiane są wystarczającym dowodem? Poza tym co do za dowód, jakiś chanelling ? Chyba wystarczy obejrzeć filmy z Derrenem Brownem, który wyjątkowo brutalnie pokazuje, że wszystkie te medium to oszustki i żadne chanellingi i łączenie się ze zmarłymi nie istnieje. Raczej próbują pokazać jak straszna jest wojna i dlaczego opłaca się walczyć z terrorystami..

aZyga
Użytkownik
aZyga

@Hanky nie całkiem masz rację, ale trzeba przyznać, że Żydzi byli mordowani w milionach, ale nie w liczbie 6 milionów tylko około 3 milionów, choć nie widzę różnicy, bo dla mnie to i tak bardzo dużo.Były komory gazowe to też fakt.Ale byli mordowani nie tylko oni, ale i Polacy, oraz inni podpadający Niemcom.Czy na butach było napisane żydowskie ? Czy popioły spalonych miały gwiazdę Dawida ?
Brakuje ciał, aby uznać taką ilość za prawdziwą.A tłumaczenie o piecach można włożyć między bajki, bo z 24 pracowało 12, a pozostałe były w remoncie i tak na zmianę.Ale choćby pracowały wszystkie 24 godziny na dobę to nie dałyby rady z taką ilością ciał – w nowoczesnych piecach taki proces trwa około 2 do 2,5 godziny na jedno ciało, teraz sobie policz ile mogli spalić, pamiętając że palili nie tylko Żydów.
Nie wiem co Oni mają do tej liczby, ale po I wojnie też głosili, że zginęło ich 6 milionów.
W jakieś chenellingi też nie wierzę, ale matematyka jest nieubłagana.

matimozg
Użytkownik
egzopolityka
Użytkownik

Słuchajcie, jeśli łatwo i zupełnie bezkarnie rządy są w stanie zataić istnienie zaawansowanych technologii wynalezionych sto lat temu, takich jak pozyskiwanie bezpłatnej Energii Punktu Zerowego, to równie łatwo rządy, składające się często z samych Żydów o zmienionych nazwiskach, były w stanie rozpropagować rzekome istnienie komór gazowych. Pamiętajcie o tym, że żyjemy w takim świecie gdzie ludzie u władzy mają nieograniczone środki na przekazywanie takich informacji, jakie im pasują i korzystają z tej władzy przekazując ludziom kłamstwa co najmniej od kilkudziesięciu lat. Powód, dla którego społeczeństwo akceptuje kłamstwa rządu, jest chyba taki, że ludzie nie wyobrażają sobie życia bez rządu centralnego. Skoro istnienie rządu centralnego jest dla ludzi tak niezbędne, siłą rzeczy muszą oni zaakceptować wszystkie decyzje rządu i dla spokoju sumienia społeczeństwo wmawia sobie że rząd jest dobry i chce samego tylko dobra dla ludzi.

Wydarzenia najbliższych miesięcy położą kres temu fałszywemu poglądowi i wiele ludzi dozna osłupienia gdy uświadomią sobie jak bardzo byli naiwni.