Objawy Covid-19 przypominają „zatrucie z napromieniowania”

Opublikowano: 12.04.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 541

Objawy SARS-CoV-2 mniej przypominają infekcję wirusową a bardziej „zatrucie z napromieniowania”. To prowadzi do sieci 5G.

Technologia 5G nadchodzi szybciej, niż może nam się wydawać. Technologia ta zmieni świat, jaki do tej pory znaliśmy. I choć dla wielu może się to wydawać niesamowitym postępem technologicznym, to jednak wiele organizacji i wielu badaczy ostrzega, że 5G wywołuje choroby, sprawia, że ludzie i przyroda chorują. Prawdą jest również i to, że po zainstalowaniu sieci 5G, można w każdej chwili zmieniać jej poziomy częstotliwości.

Efekt uboczny zespołu COVID-19, wywoływanego przez koronawirusa SARS-CoV-2 a zgłaszany przez pacjentów dzielących się swoimi objawami na Twitterze, jest obecnie opisywany jako coś elektrostatycznego, związanego z „elektryczną gęsią skórą” i jest to jeden z bardziej tajemniczych objawów choroby. Niektórzy lekarze znajdujący się na pierwszej linii walki z koronawirusem uważają, że są to oznaki walki organizmu z chorobą.

Pacjentka, która jako jedna z pierwszych osób poczuła to uczucie od pierwszego dnia choroby, opisała je jako „elektryczne uczucie na mojej skórze”. Objawy coraz częściej zgłaszane w USA określane są przez lekarzy jako „Fizzing” i „Electric Shock” a to sprawia, że tak zwane teorie spiskowe dotyczące sieci 5G wydają się być coraz bardziej wiarygodne. Dodajmy, że w samych Chinach zaobserwowano lawinowy wzrost zachorowań na koronawirusa w miejscach gdzie została rozbudowana sieć 5G. Przypadek?

Teraz Drogi Czytelniku, dodaj te informacje do rosnącej listy ofiar koronawirusa, listy objawów takich jak od niedawna nagłaśniany objaw charakteryzujący się dziwnym uczuciem syczenia i bzyczenia w całym ciele. To wszystko sprawia, że pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 nadal rozprzestrzenia się na całym świecie i cokolwiek byśmy na ten temat nie powiedzieli, jest to pandemia nie tylko śmiertelna, ale i najdziwniejsza, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, a to nie koniec.

Zatem wiemy o zawrotach głowy, doznaniach elektrycznych, atakach serca i bardzo silnym zapaleniu płuc a w niektórych przypadkach skrajnych problemach z nerkami. To wszystko sprawia, że objawy COVID-19 mniej przypominają wirusa, a bardziej zatrucie promieniowaniem, które de facto można uzyskać z sieci 5G lub broni z ukierunkowaną energią. New York Post opublikował jako jedna z pierwszych gazet informacje na temat „nowego” efektu ubocznego, zgłaszanego przez pacjentów.

Inne objawy śmiertelnej choroby COVID-19 to utrata węchu i smaku (wirus po przez nerw węchowy wnika do układu nerwowego i niszczy komórki nerwowe, które się nie regenerują), gorączka, bóle, duszność, zmęczenie, suchy kaszel, biegunka, udary i napady padaczkowe i wreszcie SARS-CoV-2 atakuje męskie jądra, co w niedalekiej przyszłości może zaowocować falą bezpłodności u mężczyzn. A w mediach głównego nurtu nadal się utrzymuje, że to tylko mocniejsza odmiana grypy.

Tarana Burke, znana jako założycielka ruchu #MeToo, powiedziała, że ​​jej partner cierpiał na chorobę i odczuwał pieczenie na swojej skórze, które było tak dotkliwe, że: ​​„jego skóra wydawała się płonąć. Nawet, gdy ledwo miał gorączkę, dosłownie użyliśmy żelu aloesowego na oparzenia słoneczne, aby go uspokoić” – napisała na Twitterze. Nawet niesławna wpływowa Arielle Charnas zgłosiła „wrażliwość skóry”, kiedy po raz pierwszy zachorowała na koronawirusa.

„Wyraźnie zostało to zidentyfikowane, ale nie jesteśmy jeszcze pewni, jak bardzo jest to rozpowszechnione” – mówi dr Daniel Griffin, szef zespołu chorób zakaźnych w ProHealth Care Associates. Griffin, który szacuje, że dziennie miał do czynienia z pięćdziesięcioma pacjentami chorymi na SARS-CoV-2 od wybuchu epidemii w Nowym Jorku, stwierdził, że faktycznie słyszał o tej tajemniczej reakcji organizmu.

Ponad to „The New York Post” donosi, że pacjenci z koronawirusem mogą cierpieć na problemy neurologiczne, takie jak zawroty głowy, bóle głowy i zaburzenia świadomości. W badaniu przeprowadzonym przez kilku badaczy w Wuhan w Chinach zbadano objawy 214 pacjentów z koronawirusem i stwierdzono, że prawie połowa osób z ciężkimi przypadkami ma problemy neurologiczne. Badania wykazały, że 36 pacjentów miało zawroty głowy, 28 miało bóle głowy, a 16 cierpiało na zaburzenia świadomości. Drgawki i ataki układu nerwowego występowały u kilku pacjentów.

Technologia 5G nadchodzi szybciej, niż może nam się wydawać. Technologia ta zmieni świat, jaki do tej pory znaliśmy. I choć dla wielu może się to wydawać niesamowitym postępem technologicznym, to jednak wiele organizacji i wielu badaczy ostrzega, że 5G wywołuje choroby, sprawia, że ludzie i przyroda chorują. Prawdą jest również i to, że po zainstalowaniu sieci 5G, można w każdej chwili zmieniać jej poziomy częstotliwości.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,33 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

18
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Masakrator
Użytkownik
Masakrator

Bardzo mnie ten temat zainteresował. Postanowiłem pogrzebać w internecie i to co znalazłem przeraziło mnie. najpierw znalazłem mapę przypadków śmiertelnych na korona wirusa w Iranie a potem zasięgu anten 5G w Iranie. proponuję wam zrobić to samo bo tu nie mogę nic wkleić. Może to wam oczki otworzy.

LichoNiespi
Użytkownik
LichoNiespi

Powyzszy artykul ..Objawy koronavirusa przypominajom zatrucia z nadpromieniowania…
/….moja drukarka lub inaczek keyword nie posiada polskiej pisowni typu tzw a z ogonkiem itd itd i dlatego pisze om../
Ja juz od dawna po przestudiowaniu wielu wybitbych naukowcow sprawozdam pisalem i pisze dalej ze jak ci nie-ludzie wlonczom 5G /60 mgh to bedzie wiecej pogrzebow niz za korony-19.
Anteny 5G instalowane som prawie na calym swiecie , po cicho, szybko bez zgody a nawet inforwowania ludnosci o tym instalowaniu, poszczegolne rzady i to rzady wielkich krajow nie majom nic do gadania, taki maszt napewno nie kosztuje 5000 zloty…
To przedsiebiorstwo ktore onstaluje te maszty musi miec kase i nieograniczonom wladze [ponad wszystkimi innymi krajami. Kto placi za to?
Oto jest pytanie….

Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

@Masakrator – Jakiś miesięc temu trafiłem na taki artykuł.
https://meditation539.com/?p=12483
Szczególnie ciekawy wydał mi się ostatni szary akapit. Mimo wszystko podszedłem do niego sceptycznie właśnie ze względu na epidemię rozkręcającą się w Iranie. Obecność technologii 5G w Iranie wydała mi się na tyle nieprawdopodobna, że przez lenistwo nie zadałem sobie trudu aby to potwierdzić. Aż do teraz.
http://french.presstv.com/Detail/2020/02/13/618603/Iran-5G-internet-network-minister-announcement

Iran zapowiadał koniec prac nad infrastrukturą i uruchomienie komercyjne na koniec marca. Czyli już wcześniej musiały trwać testy.
Osobiście w przypadku 5G staram się być wyjątkowo sceptyczny jeśli chodzi o przeróżne foliarskie teorie, to jednak to jednak kolejne strzępki informacji, czy też próby ośmieszania ich i blokowania ich przez mainstream (cenzura na FB, YT itd) dają do myślenia.

A teraz ponownie przytoczę jeden z projektów, nad którym pracował Charles Lieber – kierownik wydziału chemii i biologii chemicznej na Harvardzie, który miał etat na Uniwersytecie Technicznym w Wuhan, i który został aresztowany na początku chińskiej epidemii wraz z dwoma Chińczykami za przemyt 21 fiolek “substancji biologicznej”.
https://projectreporter.nih.gov/project_info_description.cfm?icde=0&aid=9341423

W bardzo dużym skrócie to technologia elektronicznych nanomaszyn, które mogą być wstrzykiwanie do ciała w roztworze i mogą integrować się z układem nerwowym. Technologia 5G w mojej ocenie idealnie nadaje się do zasilenia i łączności z tymi układami. W sposób podobny do płatności bezdotykowych.
A teraz czas na obowiązkowe nowe szczepionki przeciw COVID-19…

The future is now!

realista
Użytkownik

a jak tam się pokrywa mapa 5G a mapą zachorowań w Polsce?… .. .

Foxi
Użytkownik

Wstrząsający materiał w temacie 5G i wirusa. Tam w Wuhan oni mieli jesienią 2019 uruchomioną pełną sieć 5G. Były pracownik Vodafone UJAWNIA
https://gloria.tv/post/GpCBoHdhJh9W2JSsQydNW12VF
W sumie to wszystko jedno kto wypuścił “wirusa” – kwadratura Saturn Pluton potrwa do 2022 więc to dopiero początek konwulsji. Pamięta ktoś; jak papież zapowiadał w 2019 że to będą ostatnie Święta Bożego Narodzenia?

realista
Użytkownik

a ja przeanalizowałem mapę zaludnienia, i też widzę zbieżność…
https://wykresy.files.wordpress.com/2016/07/notka18map1.png?w=720
a nie sądzisz, że ma to jakiś związek?… .. .

PS. a co z miejscami, gdzie nie ma 5G? nie ma tam zakażeń?

Ziemianin
Użytkownik
Ziemianin

Nie ma żadnych dowodów, że 5 G szkodzi.
Urywek z badań .
Na oddziałach intensywnej terapii w Paryżu, Londynie lub Nowym Jorku wciąż pojawia się pytanie: dlaczego Covid-19 wydaje się tak bardzo atakować otyłą populację mężczyzn?
„We wszystkich reanimacjach we Francji znajduje się bardzo duży odsetek pacjentów z nadwagą lub otyłością” – powiedział dr Matthieu Schmidt ze szpitala Pitié-Salpêtrière w Paryżu.
Jednocześnie „trzy czwarte naszych pacjentów to mężczyźni” – mówi resuscytator, z którym wywiad przeprowadził francuski France 2.
W Londynie profesor Derek Hill z University College zauważa również, że „więcej mężczyzn niż kobiet” cierpi na ciężkie objawy choroby spowodowane przez koronawirusa SARS-CoV-2 i „pacjentów z nadwagą lub z problemami są najbardziej zagrożeni ”.
Brytyjskie statystyki dotyczące pacjentów Covid-19 leczonych na oddziale intensywnej terapii potwierdzają to zjawisko: 73% to mężczyźni, a 73,4% ma nadwagę lub otyłość.
Liczba ta ustalona 3 kwietnia przez niezależną organizację ICNARC, sugeruje, że pacjenci z nadwagą znacznie rzadziej wychodzą z choroby po przejściu na intensywną opiekę: 42,4% pacjentów otyłych (wskaźnik masy ciała większy niż 30 ) przeżyły w porównaniu z 56,4% dla osób o średniej lub niskiej masie ciała (BMI poniżej 25).
Podobnie płeć męska wydaje się mieć gorszy czynnik prognostyczny: 55,4% kobiet przeżywa, w porównaniu do mniej niż połowy mężczyzn (47,8%), według tych danych obejmujących około 2200 pacjentów w Anglii, Walia i Irlandia Północna przyjęły się na intensywną terapię.

Ziemianin
Użytkownik
Ziemianin

Inne badania.
Z Niemiec. We wtorek miała miejsce prezentacja częściowych wyników badań przeprowadzonych z inicjatywy wirologów i na zlecenie rządu Nadrenii Westfalii w powiecie Heinsberg, gminie Gangelt. Miejsce nieprzypadkowe, tutaj miała miejsce największa fala zarażeń w Niemczech w połowie lutego w czasie imprezy karnawałowej. Gangelt stało się laboratorium badawczym, próba reprezentatywna dla zaprezentowanych dziś badań to 500 osób. Metodologia badań według klasycznych reguł, proba badawcza wyzsza niz to zaleca WHO i takie wyniki :
-15% mieszkańców według badań krwi wykazuje obecność antyciał czyli jest odporna. Odporność nabywa się na okres między 6- 18 miesięcy. Nie mogą w tym czasie ani się zarazić ani zarażać.
-2% wg. próby wymazu z gardła (miejsce gdzie wirus się namnaża) wykazało aktywną infekcję
-umieralność na poziomie 0,37% i jest to wartość pięć razy niższa niż obliczenia John Hopkins University dla Niemiec, które wynoszą 1,98%. Dlaczego tak jest – w Gangelt wykonano bardzo dużo testów, badano także osoby bez symptomów czego nie robi sie w calej populacji. Nie można jeszcze przyjąć tych danych za średnią, na te rachunki jest za wcześnie ale prawdopodobnie śmiertelność jest niższa niż przypuszczano.
-w Gangelt uniknieto katastrofy podejmując bardzo szybko decyzje o izolacji i obywatele byli bardzo zdyscyplinowani, poddali się zasadom kwarantanny.
-wnioski – można przejść do fazy 2 czyli uwaga skupiona na grupach ryzyka i kategorycznym przestrzeganiu zasad higieny. W tym regionie. To nie są dane dla całych Niemiec.
Prof. Hendrik Streeck “musimy się nauczyć żyć z Sars 2 i dobrze oszacować ryzyka. ”
badania prowadził ten zespól
Prof. Dr. Hendrik Streeck(Institut für Virologie)
Prof. Dr. Gunther Hartmann (Institut für Klinische Chemie und Klinische Pharmakologie, Sprecher Exzellenzcluster ImmunoSensation2)
Prof. Dr. Martin Exner(Institut für Hygieneund öffentliche Gesundheit)
Prof. Dr. Matthias Schmid (Institut für Medizinische Biometrie, Informatik und Epidemiologie)
Poziom kosmiczny. szacunek, grzeczność , rzeczowość na styku nauki i polityki. Płakać się chce jak patrzę na PL.

polantek
Użytkownik
polantek

Obecna faza 5G bazuje na zakresach częstotliwości niemalże identycznych z tymi, których uzywają routery wi-fi tak powszechne w domach i biurach. Ciekaw jestem ilu z użytkownikow zwraca na to uwagę jak daleko od routera znajduje się ich komputer albo czy nie śpią z routerem koło głowy. Prawdziwym niebezpieczeństwem jest fakt stosunkowo dużej mocy wytwarzanej przez BSy i ich wpływ nie na ludzi, ktorzy są zwykle dość oddaleni ale na zwierzęta i rośliny wokół stacji. Myslę , że pójście tą drogą będzie bardziej skuteczne w zablokowaniu tej bezsensownej techniki. 5G miało opierac się na mikrocelach i światłowodach ale ktoś poszedł na skróty.

ARTUR
Użytkownik
ARTUR

Cóż , może się wyłamię z trendu ale ludzie sami są sobie winni , szczepią się bez opamiętania na grypę , jedzą GMO i chemię spożywczą , nie pracują fizycznie , grupują się w miastach gdzie koncentrat odpadów z katalizatorów i ogrzewania gazem zabija bez litości każdego .

kufel10
Użytkownik
kufel10

Ja myślę że wam się zdrowo podupcyło z tym 5g. Jakby poszukać to się okaże, że mapa “zachorowań” pokrywa się z miejscami lęgowymi zimorodka albo z lokalizacją kredyciarzy frankowych albo z punktami zwiększonego spożycia pieczywa tostowego czy kredyciarskiej szynki = pasztetki z sierścią. Każdy filozof teraz sobie teorię swą dorabia. Prosta sprawa, czekałem na ten kryzys już dwa lata, no i jest, trochę mi się nie podoba jego rozmach, bo niewolnika się okrada ale trzeba pozostawić przy życiu, aby za 10lat znów go ogolić z oszczędności.

kufel10
Użytkownik
kufel10

Natomiast rzecz ciekawa, o ile w jakieś zachorowania kompletnie nie wierzę, to dzwonił do mnie mój przyjaciel, człowiek prawdomówny i na poziomie, i mi mowi, że ma bliskich znajomych lekarzy w mieście stołecznym, i że potwierdzają zachorowania ludzi młodych, że statystyki są celowo przez nich zaniżane – zgadnij dlaczego (!!), i że bardzo źle się dzieje, aby uważać, i że to nie żarty. Źródło jest potwierdzone, chciałbym je podważyć, ale nie potrafię, w takich momentach naprawdę myśląca istota zaczyna się obawiać o swe cztery litery. Natomiast w okolicy ZERO potwierdzonych przypadków smierci czy stanu krytycznego, nikt nic nie słyszał i nikogo nie zna. Zupełnie jak bujda na resorach. A moja lokalizacja pokrywa się z tymi antenami na obrazku.

Dawid
Użytkownik
realista
Użytkownik

końcówka jest najlepsza: “praktycznie nie ma dowodów naukowych na szkodliwość bądź jej brak, ale…” ale nie zaszkodzi mówić, że nas to zabija, nie? i najlepiej spalić maszty, jak te czarownice… .. .

Urnelius
Użytkownik
Urnelius

Od kiedy to korelacja świadczy o ciągu przyczynowo-skutkowym? Gdyby nałożyć na to mapę gęstości zaludnienia, mamy to samo. Podobnież, gdyby wstawić współczynnik rozwodów. Tam, gdzie ludzi jest więcej, jest więcej rozwodów, zwłaszcza w dużych miastach i jednocześnie tam też jest największe zapotrzebowanie na 5G. Idąc zaś Państwa rozumieniem, 5G jest przyczyną rozwodów lub na odwrót – rozwody są przyczyną 5G!
Nie wnoszę przy tym, czy 5G jest szkodliwe, czy nie, bo nie wiem. Ale bawi mnie mylenie korelacji z ciągiem przyczynowo-skutkowym, bez izolowania czynników.
W kwestii zaś teorii o chęci wybicia wszystkiego i wszystkich – jeśli obecnie cały świat pracuje na elity, a owe 5G i inne spiski dążą do zabicia niewolników, to kto będzie pracować na elity? Jaką wydolność będzie miał schorowany, zgarbiony i niedożywiony człowiek? Niewolnicy muszą być w dobrej kondycji albo trzeba mieć stałe źródło niewolników, a przypominam, że biali ludzie wymierają, Azja wbrew pozorom też (wzrost ludności wynika z długości życia, ale dzietność jest mniejsza niż współczynnik zgonów).