Obiekt UFO podczas transmisji na żywo

Opublikowano: 23.10.2018 | Kategorie: Media, Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 11

Obserwacje obiektów UFO podczas telewizyjnej transmisji na żywo zdarzały się już wiele razy w ciągu ostatnich kilku lat. Tym razem, kolejne takie zdarzenie miało miejsce podczas programu argentyńskiej stacji telewizyjnej C5N News.

Zdarzenie, miało miejsce dość spontanicznie podczas porannego programu meteorologicznego. W okolicach godziny 7:40, prezenterka telewizyjna znajdująca się w pobliżu ekranu zwróciła uwagę na tajemniczy podłużny obiekt przemieszczający się po prostej linii nad Buenos Aires. Obiekt został dostrzeżony również przez towarzyszącego jej prezentera, który jako pierwszy uznał go za obiekt UFO.

Biorąc pod uwagę spontaniczny charakter całej obserwacji i dość emocjonalne reakcje obojga prezenterów, samo zdarzenie najprawdopodobniej nie było ustawione w celu podbicia zasięgów stacji. Co więcej, UFO widziane na nagranie nie zmieniało swojej wysokości, a więc raczej nie był to samolot szykujący się do lądowania bądź startujący z płyty lotniska. Cała ta obserwacja wygląda dość niezwykle, dlatego też przynajmniej na razie, z całą pewnością mamy tu do czynienia z niezidentyfikowanym obiektem latającym.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
realista
Użytkownik

coś sobie przeleciało. co w tym takiego sensacyjnego?

jakiś dron czy awionetka, na dodatek zwiększa wysokość, co szczególnie widać tuż przez wyjściem poza ekran… .. .

arthur
Użytkownik
arthur

Coś.
I, trzymając się definicji, dopóki nie wiadomo co, to JEST to UFO:)

Cosmo
Użytkownik

Arthur dobrze pisze. UFO – unknown flying object a nie latający talerz z marsjanami na pokładzie w drodze na obiad u reptilian.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ