Obama urodził się w Kenii?

Opublikowano: 12.03.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 254

Kwestia miejsca urodzenia byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Baracka Husseina Obamy, wciąż pozostaje niewyjaśniona. Po wielu latach jego rządów wciąż głośno poddaje się w wątpliwość jego pochodzenie. Jego przyrodni brat Malik Obama przedstawił akt urodzenia, z którego wynika, że Barack miał w rzeczywistości urodzić się w Kenii.

Już podczas wyborów prezydenckich, Malik Obama aktywnie wspierał Donalda Trumpa a nawet zasiadał na widowni podczas jego finalnej debaty z Hillary Clinton. Przede wszystkim, Malik zajmował się krytyką swojego przyrodniego brata, oskarżając go o to, że oddalił się od swojej rodziny. Twierdził, że “syn Afryki” nie zrobił niczego dobrego dla Kenii, zaś Trump jest “bardziej afrykański” niż Barack Obama.

9 marca, Malik przedstawił na “Twitterze” dokument, który jest podobno kopią prawdziwego aktu urodzenia Baracka. Stoi tam napisane, że matka Baracka urodziła się w mieście Wichita w amerykańskim stanie Kansas, zaś ojciec – we wiosce Kanyadhiang w kenijskiej prowincji Nyanza. Natomiast sam Barack Hussein Obama miał urodzić się w 1961 roku w szpitalu w kenijskim mieście Mombasa.

Jego prawdziwe miejsce urodzenia ma istotne znaczenie. Jeśli Barack Obama faktycznie urodził się w Kenii, a nie na Hawajach jak sam przekonuje, to zwyczajnie nie mógł kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zdania w tej kwestii są podzielone – wiele osób uważa, że Obama rzeczywiście może być Kenijczykiem. Kwestia jego wyznania również pozostaje otwarta – choć Barack, przynajmniej oficjalnie jest zadeklarowanym protestantem, coraz więcej ludzi podejrzewa, że w rzeczywistości jest on wyznawcą Allaha.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Twitter.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o