O nowym samochodzie i starych łopatach

Opublikowano: 24.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 495

Przy średniej żywotności wynoszącej 20-25 lat, żywot wielu turbin wiatrowych na świecie, zainstalowanych w latach 1990. i na początku XXI wieku dobiega końca. Rodzi to pytanie, co stanie się z nimi dalej? Pomimo tego, że około 80-85% masy turbiny wiatrowej nadaje się do recyklingu, łopaty turbin nadal stanowią poważne wyzwanie dla środowiska, dla którego branża ciężko pracuje, aby znaleźć rozwiązanie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. RisaA 24.05.2024 16:43

    @Admin WM – tym razem tytuł artykułu i ponownie jego link. Samolocie, a nie samochodzie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.