“Epidemia odry”, szczepienia i skrajny atak TVN

Opublikowano: 07.11.2018 | Kategorie: Opinie i dyskusje

“Epidemia odry”, szczepienia i skrajny atak TVN

Liczba wyświetleń: 3061

Media straszą społeczeństwo epidemią odry w Polsce, bo w Pruszkowie zachorowało 17 osób na 60 737 mieszkańców tego miasta! Zastanów się – czy coś takiego w ogóle można nazwać EPIDEMIĄ i kto robi z Ciebie idiotę?

O co chodzi? 31 grudnia 2018 r. upływa termin ważności do zastosowania szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce. Są w magazynach i jeśli nie będą zużyte, muszą ulec utylizacji. Dlatego media sprzyjające koncernom farmaceutycznym rozpętały histerię odrową.

Rozmowa z Jerzym Ziębą. Najciekawsze informacje po 30 minucie. Szczepionki MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce są zanieczyszczone groźnym wirusem.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.