“Epidemia odry”, szczepienia i skrajny atak TVN

Opublikowano: 07.11.2018 | Kategorie: Opinie i dyskusje

“Epidemia odry”, szczepienia i skrajny atak TVN

Liczba wyświetleń: 12

Media straszą społeczeństwo epidemią odry w Polsce, bo w Pruszkowie zachorowało 17 osób na 60 737 mieszkańców tego miasta! Zastanów się – czy coś takiego w ogóle można nazwać EPIDEMIĄ i kto robi z Ciebie idiotę?

O co chodzi? 31 grudnia 2018 r. upływa termin ważności do zastosowania szczepionki przeciw odrze, śwince i różyczce. Są w magazynach i jeśli nie będą zużyte, muszą ulec utylizacji. Dlatego media sprzyjające koncernom farmaceutycznym rozpętały histerię odrową.

Rozmowa z Jerzym Ziębą. Najciekawsze informacje po 30 minucie. Szczepionki MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce są zanieczyszczone groźnym wirusem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o