O co chodzi Kaczyńskiemu?

Opublikowano: 30.10.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1837

„Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…” – Rajmund Kaczyński.

Dla poniższych rozważań odrzućmy na chwilę spory, czy w Polsce powinna być hodowla zwierząt na futerka, czy i jakim stopniu należy chronić życie poczęte, ważne są to sprawy, pewnie wymagające poważnej dyskusji społecznej ale na razie odłóżmy ten spór. Również dla celów tego tekstu przyjmiemy, że mamy do czynienia z rzeczywistą pandemią groźnego wirusa tak jak mówi nasz rząd, choć niektórzy temu zaprzeczają.

Prawdą jest, że łamanie przepisów sanitarnych wiąże się z dość surowymi karami, a przepisy te wielu ludzi sprowadzają na granice bankructwa, jak ma to miejsce w ważnych branżach gospodarki: turystyce, żywieniu (restauracje, bary), rekreacji (siłownie, baseny, kina, teatry…) i wielu, wielu innych. Niewielu pewnie też nie zgodzi się z tezą iż jesteśmy całą sprawą zmęczeni, bieganie po sklepie w maseczce, wędrówki po ulicach w maseczce jest znacznie bardziej męczące i z pewności na zdrowie nasze nie wpływa dodatnio.

Tak więc przyjmując iż rząd mówi prawdę, to raczej powinniśmy w spokoju w domach przebywać udając się w przestrzeń publiczną tylko w sytuacjach niezbędnych, kupienia niezbędnych produktów, wykonania obowiązków służbowych. Więc pytanie po co wyciągać ludzi na manifestacje, po co ludzi podburzać w czasie tak trudnym?

ZP rządzi już piąty rok, i miejmy nadzieję, że porządzi jeszcze przez 3 lata, bo zmiana mogłaby wiązać się rozlewem krwi a tego na pewno żaden z Polaków nie chce. Jakoś odbudujemy Polskę z tego programu „Polska w ruinie”. Już to nie raz robiliśmy. Wybraliśmy tak, to ponośmy tego konsekwencje.

Od dawna, w mojej ocenie Jarosław Kaczyński to człowiek odizolowany przez swoje otoczenie i oderwany od rzeczywistości, bo o zdradę Polski nie chcę go posądzać. On prowadzi swoje wirtualne wojenki nie zwracając uwagi jakie konsekwencje przyniosą. I dopiero później dociera do niego, że trzeba się z tego wycofać. Dla przykładu dajmy wycofanie się z pomysłów, gdy kobiety z czarnymi parasolkami ruszyły, czy też teraz z „ustawy futerkowej”, gdy rolnicy z traktorami ruszyli albo górnicy opony na Nowogrodzką przynieśli. Czy można założyć, że człowiek ten testuje cierpliwość społeczną? Może się to nieciekawie skończyć, jak to doświadczył np. Kadafi. Choć powiedzmy, że w tym przypadku armia amerykańska będzie chroniła władzę a nie interes Polski, bo jaki powód ma „żołnierz amerykański, by za Polskę umierać”?

Ale Kaczyński nie jest przecież idiotą, ma duże doświadczenie w polityce. Czy nie zdawał sobie sprawy, że ruszenie sprawy aborcji, „ustawa futerkowa” ludzi wyprowadzi na ulicę? To nie są tylko lewacy, taka interpretacja to papka dla „narodu głupiego co wszystko kupi”. Każdy rząd musi liczyć się z opozycją i to jest właśnie ta opozycja. Górnicy z oponami, rolnicy z traktorami, kobiety z parasolkami… Nie „lewactwo”, nie „prawactwo” a ludzie krewcy, co z domu wyjdą, by swą wolę zamanifestować. Jeszcze miejmy nadzieję nie wróciliśmy do czasów Stalina, gdy cały naród kochał Stalina, a ci co wyrażali odmienne uczucia w obozach Workuty dla „dobra państwa” pracowali. A na razie to widzimy „umiłowanych polityków narodu” co za kordonami ochroniarzy, policji a nawet snajperów, jak na miesięcznicach bywało się kryją.

Niech mi ktoś przy zdrowych zmysłach powie, że był sens wyciągania tych spraw, właśnie dziś? Podburzania Polaków w czasie, gdy dzienne liczby nowych zakażeń sięgają 15-20 tys.? Gdy Polacy powinni być w domu a nie w manifestacjach ulicznych?

Dziś Kaczyński chce się pokazać jako „zbawiciel i obrońca” atakowanych kościołów, mszy, jak wtedy w Stoczni Gdańskiej przywódcą Solidarności, gdy usłyszał „Jarku, tu ciebie nie było”. Tyle, że jest on strażakiem, co gasi pożar, który sam podpalił. To jego decyzje spowodowały iż ludzie wyszli na ulicę, , że pojawili się tacy, co na murach kościołów napisy pozostawiają. No dobrze nawet niech będzie, że podpuszczani przez organizacje lewackie, czyli podkładają zapałkę, pod wiązkę słomy, którą to on podłożył.

Dobry polityk powinien przewidywać taki rozwój sytuacji. Przecież, gdyby nie ruch Kaczyńskiego nikt by na ścianach kościołów nie wypisywał haseł, nie przerywał mszy. Nikt by nie wychodził na ulice. Bo przecież podczas wiosennej fali koronowirusa aż takich manifestacji nie było. Choć i wtedy Kaczyński realizował „swój plan”, by wybory odbyły się w maju. To zgodnie z tym planem Morawiecki i Sasin nie mając ku temu uprawnień zmarnowali nasze 70 mln zł. To dlatego Kaczyński wymagał od ZP poparcia ustawy mającej działać wstecz i uzyskać amnestię dla tych, co wtedy przekręty zrobili. To po to powstała cała awantura o „ustawę futerkową”, z której dziś PiS się wycofuje a ukarani wtedy posłowie PiS pytają, gdzie był sens w ich karze, gdy dziś sam PiS stwierdza iż to Kaczyński się mylił.

Czego chce Kaczyński? Chce chronić nieudaczny rząd, co wiosną wyprzedał magazyn masek dla lekarzy, by później największym samolotem świata sprowadzić maseczki nie spełniające wymogów bezpieczeństwa i na tle tego samolotu się lansować? Chce chronić rząd, co jeszcze niedawno, żył w błogim przekonaniu iż drugiej fali nie będzie. Czyż nie głosił tego Morawiecki? A teraz na łapu capu stara się szukać rozwiązań? To, że Morawieckiemu kłamstwa gładko płyną z ust to my wiemy. Ostatecznie ma na swym koncie dwa przypadki, gdy sądownie został zmuszony do odwoływania swych słów. A przy ilu jego wypowiedziach, nikt w sądzie nie powiedział „sprawdzam”? Choćby sprawa tego „cudownego opanowania pandemii”. Nasze służby zostały już tak zniszczone, że przewidzieć nawrotu pandemii nie potrafiły?

Czyż nie miał racji Rajmund Kaczyński, ojciec braci, mówiąc „Boże uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami…”? Panie Kaczyński, ja nie życzę Panu źle, ale daj żyć nam Polakom, kup sobie pan jakiś komputer z grą strategiczną i na nim rozgrywaj swoje wojenki, a nam daj spokojnie żyć budując dobrobyt naszych rodzin a przez nie całego kraju.

Autorstwo: Zawisza Niebieski
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,40 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
rici
Użytkownik
rici

Jak Kaczynski a grac w gre komputerowa,jak on nie umie obslugiwac komputera ? Wiadomosci czyta jak mu wydrukuja.

dagome12345
Użytkownik
dagome12345

Obserwacja życia polityczno-społecznego naszego pięknego kraju z każdym rokiem doprowadza mnie do coraz silniejszych, naprzemiennych, salw śmiechu oraz płaczu.
Nie chodzi o samą obserwację życia politycznego, tylko o rekcje ludzi , moich i waszych współobywateli na takie, a nie inne ruchy polityków.
Jarosław Kaczyński nie jest idiotą, wbrew życzeniowej postawie wielu Polaków, i wbijcie to sobie do głów.
Nie twierdze także ,że jest on jakimś nieomylnym demiurgiem rozgrywającym każdego, o każdej porze dnia i nocy, jak dziecko we mgle.
Paleta możliwych ruchów jakimi dysponuje nasz “El Komendante” jest dość wąska ,ponieważ środowisko w jakim przyszło mu funkcjonować jest w przeważającej większości przeciwko niemu. Począwszy od mediów, poprzez środowiska “intelektualne”, celebryckie, skończywszy na możliwych popierających go sojuszach z krajami obcymi ( niby mam poparcie w USA, ale nigdy nie wygra z kazirodczym związkiem państwa położonego w Palestynie , a amerykańskimi WASP-ami).
Kaczor gra tak jak pozwala mu na to przeciwnik.

Popatrzymy na pomysł tzw “5 dla zwierząt”.
Doskonale zdaje sobie sprawę Kaczyński z tego ,że miedzy innymi dzięki głosom Polskiej wsi, PIS oraz prezydent Duda są gdzie są.
Niestety źle zapowiadająca się sytuacja ogólnoświatowa , pozwala mu przewidywać, że przyszłe wybory , albo będą przegrane , albo spowodują przymus koalicji z mało intersującym koalicjantem.
Pozwala to wykonanie ruchu uderzającego w własny elektorat. Straty i tak będą.
Na nieszczęście rolników , trzeba było jakoś rozegrać “Ziobrystów” stawiających coraz to nowe żądania w łonie Zjednoczonej Prawicy. A niestety nasz minister sprawiedliwości ma bardzo duży apetyt, z teką Prezesa Rady Ministrów włącznie. Na jego nieszczęście namaszczonym przez “Prezia” na to stanowisko jest Mateuszek Morawiecki. Zaś nieszczęściem Ziobry jest jego zależność od oj. Rydzyka i wspomagającym go finansowo hodowcy futerkowego. Taki układ sił spowodował przymus głosowania przeciw “5 dla zwierząt” ,a sprzeciw i wyłamanie się z dyscypliny partyjne w czasie głosowania spowodował, niemożność głosowania Ziobrystów na najbliższym zjeździe Zjednoczonej prawicy, gdzie będzie wybierany nowy wiceprzewodniczący (Morawicki) :)
( Popatrzcie, z “5 dla zwierząt” magicznym ruchem znikał zapis o zakazie uboju rytualnego drobiu , zaraz po przyjeździe zachodnich kontrahentów drobiarzy :) da się ? ano da :) ))

Następną sprawą jest nieustające zbieranie kompromatów przez Ziobrę na własnych kolegów z koalicji. Przeciwstawić się temu miało prawo o barku możliwości karania polityków oraz urzędników za czynności podejmowane w czasie walki z “Plandemią”.
Sprytny “Zbyszek” i jego poplecznik sterujący działaniami CBA dziwnym trafem nie uprzedzili ministra zdrowia o tym ,że respiratory oraz inny sprzęt służący do walki z “zarazą” jest “organizowany” przez firmę handlującą bronią , a jej pracownikami są sami byli funkcjonariusze UOP,ABW, WSI i reszty 3 literowych “polskich służb”.
Oczywiście respiratory nie zostały zakupione nowe, tylko używane , nie od producenta tylko z jakiś krajów III świata, nie za umówione stawki, tylko za wyższe itd….

Ostatnią sprawą jest reaktywowany protest “w..kurzonych macic”.
Boże……. nawet nie wiem jakich prymitywnych słów użyć , aby ludziom wytłumaczyć w najprostszy sposób tą impertynencką wrzutkę Jarka….. ???? :

– Deficyt budżetowy magicznie w ciągu dnia rośnie z 100-150 mld pln na 270 mld ( i nadal wielcy ekonomiści się kłócą)
– wprowadza się nowe ostrzejsze regulacji reżimu sanitarnego
– zwiększa uprawnienia policji
– zwiększa wysokość mandatów
– wydaje się decyzję o zakupie 40 mln szczepionek od firmy Jonson&Jonson zaraz po tym jak ta firmy OFICIALNIE informuje , o występowaniu niewyjaśnionych powikłań oraz nowej dziwnej chorobie. Oczywiści przy zakupie szczepionki trzeba było podpisać dwa wymogi: firma nie odpowiada za powikłania, oraz nie można ujawnić ceny zapłaconej za szczepionkę !!!!!!!!
– Po cichu prowadza się PRZYMUS poddania się zabiegom medycznym mającym służyć walce z pandemią, co oznacza możliwość nawet zastosowania przymusu bezpośredniego jeżeli odmówisz zaszczepienia
– Rolnicy chcą zwiększyć natężeni protestów.
– Górnicy chcą wyjść na ulice.
– Setkom tysięcy przedsiębiorców II wersja lock downu zniszczy całkowicie dorobek życia , oraz wpędzi w długi.( też zapowiadali wymarsz na nasze piękne ulice.)

I CO SIĘ POJAWIA ???
A.B.O.R.C.J.A !!!!!
I nagle jak za dotknięciem magicznej różdżki wszystko to znika ( lub zostaje zepchnięte na 3-4 plan).
Kaczor siedzi i się śmieje, bo ludzie drą mordy o nic, jego nadszarpnięta opinia prawicowca ( 5 dla zwierząt) gdzieś się rozmywa , no bo przecież w końcu poparł ten jakże istotny ideologicznie postulat, no trzeba zewrzeć szyki i walczyć z “lewactwem”.

Miał Kaczor przed sobą widmo masowych protestów ludzi z każdej strony sceny politycznej, różnych środowisk biznesowych, różnych wyznań, upodobań ideologicznych i jednym ruchem poszczuł ich na siebie…….

Pozdrawiam.

robi1906
Użytkownik

Owszem, mlaskacze są i byli idiotami.
Te dwa kurduple narwańcami?, i niby komu mieliby zagrażać?, chyba tylko przedszkolakom, z tymi piąstkami jak niemowlaki.
Ale, że kariery z rodowodu to Oni mieli zapewnione z racji urodzenia (zresztą jak wielu innych) więc rządzą, ale bez wsparcia żydowskiej bezpieki zgubiliby się we własnym kiblu.

Tutaj przemówienie mlaskacza w Izraelu:
https://www.youtube.com/watch?v=YPUhpzGKWnM