,,Nuklearny atak Putina na Ukrainę” – kłamstwo TVP Info

Opublikowano: 05.03.2022 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2092

Pracownicy telewizyjnej propagandowej szczekaczki rządowej TVP Info, nie ustają w próbach sprowokowania Rosjan poprzez szerzenie fałszywych informacji. Wczoraj „paskowy” przeszedł samego siebie pisząc wielkimi literami „NUKLEARNY ATAK PUTINA NA UKRAINĘ”.

Jakkolwiek wciąż możliwe jest to, że Putin użyje broni nuklearnej, to nadal tego nie zrobił, co kłamliwie ogłosiło TVP. Szalony pasek miał zapewne dotyczyć ataku Rosjan na Zaporoską Elektrownię Jądrową. Rzeczywiście doszło do opanowania elektrowni przez okupantów, którzy ponoć trzymają obsługę zakładu pod bronią.

W trakcie walk nie ucierpiał żaden z 6 działających tam reaktorów jądrowych. To już druga elektrownia jądrowa po Czarnobylu, która została opanowana przez Rosjan w trakcie tej wojny. Do jej zdobycia użyto konwencjonalnych sił zbrojnych a nie bomby atomowej, co sugeruje TVP.

Kilka dni temu portal TVP Info bezrefleksyjnie opublikował ukraińskie informacje o tym, jakoby Polska miała oddać Ukrainie swoje myśliwce MiG 29 i użyczyć dla nich własnych lotnisk! Po słowach amerykańskiego pułkownika i stratega Douga MacGregora w FOX News, nie wiadomo dokładnie czy na pewno był to fake news, bo prawdopodobnie te rewelacje sprowokowały nagłą wizytę Sekretarza Generalnego NATO w Polsce, który w trybie alarmowym przyleciał, aby wybić z głowy ten pomysł władzom Polski, bo NATO nie jest wstanie bronić naszego kraju jeśli sami rozpętamy konflikt z Rosją.

Gdy zaczyna się wojna zawsze pierwszą ofiarą staje się prawda. Zwykle obie walczące strony przedstawiają różnego rodzaju kłamstwa – według dzisiejszej nomenklatury fake newsy. Nie ma się co dziwić, że fałszywe wiadomości rozprzestrzenia obecnie Ukraina czy Rosja, ale dlaczego robi to Polska, która przecież formalnie nie bierze udziału w tej wojnie jako jej strona? A może naszym rządzącym marzy się do niej przystąpienie?

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. andi170 05.03.2022 08:27

  W Polsce większość rządząca to zakamuflowani żydzi,ruscy lub niemcy tak już od wieków i wcale ich Polska i Polacy nie obchodzą tylko ich własne interesy.

 2. Baltazar Bombka 05.03.2022 09:56

  A jeśli już ktoś nie jest agentem to idiota albo dyletant.

 3. JedynaDroga 05.03.2022 11:53

  Taka tam teoria:
  -W szczepionkach mrna Covid 19 znajduje się min toksyczny grafen w jakiejś tam postaci. Nano cząsteczka , która oddziałowywuje z falami z sieci 5g
  -Rok+ kilka miesięcy temu wystartowała akcja przyjmowania preparatu depopulacyjnego
  -Kilkanaście dni temu rozpoczęła się wojna Rosja vs Ukraina, która była już tak hucznie zapowiadana przez wszystkich przywódców świata, że nawet przewodniczący chińskiej partii ludowej poprosił publicznie szanownego Pana Putina o nieatakowanie Ukrainy zanim nie skończą się igrzyska w jego kraju.
  -Cała maszyna ruszyła momentalnie z kopyta
  -Mega nagonka na Rosję, rycie głowy biednym ludziom którzy nie są w stanie dostrzec bomby psychologicznej która spadła na ich głowy.
  -Pojawienie się Starlinków nad Terytorium Ukrainy.

  Czyżby operacja depopulacja zachodniego świata właśnie się rozpoczynała na naszych oczach ? Wystarczy jeden atak fałszywej flagi, oskarżenie Rosji o atak chemiczny, biologiczny nad terytorium Ukrainy, gdzie ludzie zaczną padać od
  szczepień+napromieniowywanie 5g

  Kolejna operacja : zniszczenie światłowodów biegnących po dnie oceanu, odcięcie naszego kontynentu od internetu. Pojawienie się zbawiciela Muska ze swoim kosmicznym złomem nad terytorium Europy. Nakręcająca się fala masowych zgonów. Nakierowani medialnym wrzaskiem ludzie całą swoją nienawiść skierują w stronę Rosji.

  Tak spolaryzowanego tłumu nic nie będzie w stanie powstrzymać, co dopiero próbować wytłumaczyć ludziom do czego doszło.

  Czyżby chcieli w ten właśnie sposób rozegrać całą sytuację ?

 4. agama 05.03.2022 14:14

  TVP to głównie propaganda polityczna żerująca na emocjach, histerii i sensacjach, a nie źródło rzetelnych informacji

 5. Szwęda 05.03.2022 15:31

  Za straszenie i wzbudzanie lęku u bardzo dużej liczby osób powinno być karalne tak samo lub co najmniej jak zadawanie cierpień fizycznych i z o wiele większą surowością ze względu na bardzo dużą liczbę straszonych ludzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.