NSA uchylił decyzję WSA o umorzeniu skargi na ABW

Opublikowano: 24.01.2023 | Kategorie: Komunikaty, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3989

Dzisiaj w Naczelnym Sądzie Administracyjnym odbyło się niejawne posiedzenie ws. mojej skargi na decyzję Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie, który umorzył moją skargę na zablokowanie naszego portalu przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Na umorzenie złożyłem zażalenie — NSA uznał je za uzasadnione i uchylił decyzję WSA. Oznacza to, że WSA będzie musiał rozpatrzyć moją skargę. Choć nie znamy jeszcze decyzji WSA, jest to dla nas dobra wiadomość.

Ponownie ślę podziękowania działaczom Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, która w ekspresowym tempie pomogła napisać zażalenie do NSA. To jedyna organizacja społeczna, która nas nie olała.

Pozostaje nam teraz czekać, na termin rozprawy w WSA.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Murphy 24.01.2023 21:40

  Gratulacje! 🙂

 2. Strangersama 25.01.2023 00:34

  Trzymamy kciuki i brawa dla Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka

 3. walter667 25.01.2023 03:23

  Wniosek ? Tym gorzej dla fundacji. Należy tą Helsińską Fundację zdelegalizować albo wyjść z “umowy”, nawet praw człowieka bo to nie takie nowoczesne i nie wkomponowywuje się w modne ostatnio hasła/nowomowę.

 4. Admin WM 25.01.2023 08:42

  Pierwsza bitwa sądowa została przegrana (umorzenie skargi).

  Druga bitwa została wygrana (uchylenie umorzenia).

  Ale jeszcze kilka bitew przed nami. Pierwszy sukces cieszy, ale wynik tej wojenki z ABW jest jeszcze nieznany. WSA będzie musiał odnieść się do zarzutów w skardze, co pewnie potrwa kilka miesięcy.

  @walter667

  Nie podrzucaj pomysłów spiskowcom NWO, nawet ironicznie, bo jeszcze je zrealizują.

 5. RobG56 15.02.2023 14:50

  HFPC mnie olała równo kiedyś. Gratuluję więc.
  Przypomnę, że jest więcej portali zablokowanych bez żadnego uzasadnienia. To ewidentne naruszenie Konstytucji.
  To powinno być przedmiotem analiz Trybunału Stanu, gdyż działania te są znane najwyższym urzędnikom w państwie i przez nich tolerowane i wspierane.
  *
  HFPC ma swoich sponsorów, dla których kwestia Wolnych Mediów ma znaczenie o tyle, o ile można dokopać PiS.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.