Nożownik zabił we Francji dwie osoby i siedem ranił

Opublikowano: 05.04.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 864

Pochodzący z Sudanu 33-letni Ahmed O. zabił dwie osoby i ranił siedem, w tym jedną ciężko, w sobotę rano w miasteczku Romans-sur-Isère w południowo-zachodniej Francji. Napastnik zaatakował najpierw właściciela trafiki i jego żonę, a potem klientów w sklepie mięsnym i czekających w kolejce przed piekarnią.

Sprawca został zatrzymany przez policję, nie stawiał oporu. Nie był wcześniej notowany.

Według świadków w czasie ataków krzyczał „Allahu akbar”, ale dochodzenia nie prowadzi na razie policja antyterrorystyczna tylko zwykła; motyw ataku jest, wg policji, nieznany.

Na podstawie: Independent.co.uk, Lepoint.fr
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o