Nowy szczeniak na pierwszym spacerze znalazł złote monety

Opublikowano: 22.04.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 918

Nowy szczeniak pewnej rodziny w Blackpool znalazł kilka złotych suwerenów o wartości prawie 6000 funtów na swoim pierwszym spacerze. Stwierdzono, że w zaistniałej sytuacji mały pupil w pełni zasługuje na miano poszukiwacza złota.

https://www.youtube.com/watch?v=78V25FGxCl8

51-letni Adam Clark kupił szczeniaka Ollie miesiąc temu i miał on być niespodzianką dla córki mężczyzny. Jak tłumaczy Brytyjczyk – pies rasy retriever to rodzaj aportera wodnego, znany z kopania, zwłaszcza trufli. 30 marca szczeniak niewątpliwie zwiększył swoją wagę w złocie odkrywając w czasie pierwszego spaceru z nową rodziną 15 monet, które prawdopodobnie pochodzą z XIX wieku.
Pies znalazł złote monety

„Kiedy go dostaliśmy, pomyśleliśmy, że wydaje się wyjątkowy. Alicja była w siódmym niebie i nie mogliśmy się doczekać, kiedy zabierzemy go na pierwszy spacer po polach. Dosłownie szliśmy przez około 10 minut, kiedy Ollie nagle zatrzymał się i zaczął gorączkowo kopać ziemię. Wtedy odkrył stos złotych monet – nie mogłem w to uwierzyć. Skarb to jedno, ale w rzeczywistości to kupiłem sobie własnego poszukiwacza złota i nie mogę się doczekać, kiedy znowu go zabiorę na wędrówkę. Oczywiście jest bardzo wyjątkowym szczeniakiem i jestem zachwycony tym, co przynosi do stołu – całkiem dosłownie!” – powiedział o nowym pupilu Adam z Blackpoolu.

Mężczyzna, który pracuje w branży nieruchomości, zabrał złote monety do zbadania przez wiodącego sprzedawcę złota z Chards z siedzibą w Blackpool. Zostały one wycenione na oszałamiającą kwotę 5943,96 funtów.

Chociaż on i jego partnerka są zachwyceni znaleziskiem, wierzą, że prawdziwą nagrodą jest sam Ollie. „Mamy go od hodowcy z Manchesteru, a moja córka natychmiast się z nim polubiła – to najlepsi przyjaciele. Kosztował mnie 2000 funtów, więc po wywęszeniu złota potroił moją inwestycję, co zawsze jest premią!” – dodał Brytyjczyk.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

1

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.