Nowy gubernator zniósł nakaz maskowania i „szczepień”

Opublikowano: 16.01.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1724

Glenn Youngkin, pierwszy Republikanin, który wygrał w amerykańskim stanie Wirginia od 2009 roku, 15 stycznia został zaprzysiężony na stanowisko 74. gubernator stanu.

W ciągu kilku godzin od inauguracji podpisał 11 dyrektyw wykonawczych, w tym zniesienie nakazu maskowania uczniów w szkołach w Wirginii i „zakończenie wprowadzających podziały koncepcji, w tym krytycznej teorii rasy, w edukacji publicznej”.

Podpisał również dyrektywę wykonawczą znoszącą nakaz „szczepień” dla wszystkich pracowników państwowych.

55-letni były dyrektor w swoim przemówieniu inauguracyjnym w Richmond podkreślił „głęboki i trwały szacunek dla wolności jednostki”. Youngkin obiecał wzmocnić i odnowić „ducha Wirginii” związanego z historią stanu jako ojczyzny amerykańskiej demokracji. Przypisywał Wirginii ducha wytrwałości, twardości i odporności.

Według niego mieszkańcy otrzymają „największy rabat podatkowy w historii Wirginii”. Ponadto obiecał „w pełni finansować” i „przywrócić szacunek” dla organów ścigania.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: Epoch Times
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. galacticjoel 16.01.2022 19:37

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.