Nowotwory i guzy serca a częstotliwości sieci 5G

Opublikowano: 02.03.2020 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2495

Telefony komórkowe nie tylko powodują nowotwory mózgu, ale także guzy serca. Fakty są takie, że nowotwór zwany Schwannoma, czyli rak serca występujący u samców szczurów, został spowodowany promieniowaniem elektromagnetycznym. Ponadto badanie promieniowania wieży komórkowej wykazało również wzrost nowotworów złośliwych mózgu (gleju). Chodzi o to, że nie tylko promieniowanie telefonu komórkowego, ale raczej mnóstwo promieniowania elektromagnetycznego destrukcyjnie wpływa na organizm człowieka.

Promieniowania elektromagnetycznego, które jest obecnie emitowane przez nasze wieże komórkowe, telefony komórkowe, komputery czy routery bezprzewodowe. Drodzy czytelnicy istnieją już poważne problemy z obecnymi technologiami, ale w tej chwili internet bezprzewodowy 5G stanowi pewnego rodzaju krok milowy w tej branży. Dlaczego?

Otóż badania wykazały, że te same częstotliwości używane przez Departament Obrony USA w broni do kontroli tłumu, stanowią podstawę sieci 5G. Dr Sharon Goldberg, lekarz medycyny wewnętrznej i profesor medycyny, niedawno złożyła zeznanie podczas przesłuchania w Michigan na temat zagrożeń związanych z promieniowaniem elektromagnetycznym.

„Promieniowanie bezprzewodowe skutkuje poważnymi implikacjami biologicznymi. To nie jest już przedmiotem dyskusji, gdy spojrzysz na PubMed i literaturę recenzowaną. Efekty te są widoczne we wszystkich formach życia: rośliny, zwierzęta, owady, mikroby. Z kolei u ludzi mamy wyraźne wskazanie na rakotwórcze działanie, ponad to mamy dowody na uszkodzenie DNA, kardiomiopatię, która jest prekursorem zastoinowej niewydolności serca czy wreszcie efekty neuropsychiatryczne. 5G to niesprawdzone zastosowanie technologii, o której wiemy, że jest szkodliwa. W środowisku akademickim nazywa się to badaniami na ludziach” – uważa dr Sharon Goldberg.

Obecnie setki naukowców z całego świata, zwracają się do ONZ o bardziej szczegółowe przyjrzenie się temu tematowi. Czytelniku, Zadaj sobie pytanie, dlaczego istnieje ponad dwa tysiące recenzowanych badań, które pokazują a następnie udowadniają, że to, co robimy z narażeniem na promieniowanie elektromagnetyczne, nie jest bezpieczne, a nawet tego typu badania są celowo ukrywane przed społeczeństwem? Dlaczego tak jest?

Pomimo szeroko zakrojonej kampanii dezinformacyjnej, wiele krajów na całym świecie całkowicie zakazało korzystania z telefonów komórkowych młodym użytkownikom w szkole, bezprzewodowego internetu w szkołach podstawowych i przedszkolach. Wydaje się, że świadomość w Europie rozwija się szybciej niż świadomość w Ameryce Północnej. Weźmy na przykład Francję, która w 2015 roku uchwaliła ustawę zakazującą używania WiFi we wszystkich przedszkolach.

Ponadto prawo stanowi, że WiFi musi być wyłączone we wszystkich szkołach podstawowych, gdy nie jest używane. Preferowane jest połączenie przewodowe, jeśli to możliwe. Naukowcy z renomowanego Instytutu Ramazzini we Włoszech ogłosili, że badania zwierząt laboratoryjnych, narażonych na środowiskowe promieniowanie z telefonów komórkowych, wykazały rozwój nowotworu w skutek promieniowania. Ponadto, badanie RI nad promieniowaniem z wieży komórkowej wykazało wzrost złośliwych nowotworów mózgu u samic szczura.

„Badanie to budzi obawy, że samo mieszkanie blisko wieży komórkowej będzie stanowić zagrożenie dla zdrowia ludzkiego. Rządy muszą podjąć działania w celu zmniejszenia narażenia na emisje z wież komórkowych. Wieże komórkowe nie powinny znajdować się w pobliżu szkół, szpitali lub domów mieszkalnych” – powiedział David O. Carpenter, były dziekan Wydziału Zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Albany.

Naukowcy z Instytutu Ramazzini podkreślają, że rakotwórczy wpływ telefonów komórkowych oraz nadajników na ciało człowieka został jednoznacznie i definitywnie potwierdzony. Kolejnym etapem badań, będzie określenie poziomu szkodliwości promieniowania tego typu, oraz wyznaczenie realnych rozwiązań, które powstrzymają tragiczne skutki technologii komórkowej. Należy zauważyć, że telefonia komórkowa nieustannie się rozwija bez większego nadzoru i bardziej szczegółowych badań bezpieczeństwa.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. polach 02.03.2020 14:07

    “Wieże komórkowe nie powinny znajdować się w pobliżu szkół, szpitali lub domów mieszkalnych” – powiedział David O. Carpenter, były dziekan Wydziału Zdrowia publicznego na Uniwersytecie w Albany.”

    A u nas są prawie na każdej szkole i mało kto wyłącza WIFI na noc w domu, na osiedlach jest stale włączonych wiele routerów, do tego zegarki z BT itp gadżety, bezprzewodowe słuchawki etc.

  2. polantek 02.03.2020 23:38

    5G jest przesiąknięte komercją i az ocieka nią. Faktycznie jest to technologia bardzo zróżnicowana i zwykle nie mówi się o tym, że łączy sie ona z technologią 4G w jakims punkcie tracąć wiele ze swych zalet. Co do poziomów mocy to powiem tyle, że domowe wifi to max 0,1 W a 5G może emitować na poziomie do 10 000 razy większym !!!!!!!!!!! Zwykle 100 do 1000 razy większym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.