Nowe emotikony z mężczyzną w ciąży

Opublikowano: 19.07.2021 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2035

Twórcy internetowych emotikon postanowili poszerzać zakres dostępnych symboli. Najwięcej kontrowersji wzbudziło umieszczenie wśród nich wizerunku… mężczyzny w ciąży. Zdaniem pomysłodawców w ten sposób internautom „przypomni się, że ciąża jest możliwa wśród niektórych mężczyzn transpłciowych i osób niebinarnych”.

Nowe symbole w przestrzeni internetowej są tworzone przez „Emojipedię”. Użytkownicy sieci będą mogli już w tym roku zagłosować na zupełnie nowe propozycje, a ich głosy mają być brane pod uwagę przy rozszerzaniu listy dostępnych emotikon. Niektóre z projektów „Emojipedii” wzbudzają kontrowersje, bo są związane z postulatami określonych środowisk.

Przede wszystkim proponowanym symbolem jest… mężczyzna będący w ciąży. Twórcy emotikon twierdzą, że w ten sposób użytkownikom internetu „przypomni się, że ciąża jest możliwa wśród niektórych mężczyzn transpłciowych i osób niebinarnych”.

W ostatnich latach „Emojipedia” podjęła szereg działań na rzecz „bardziej inkluzywnej” oferty internetowych symboli. Zwiększyła się liczba kolorów skóry wielu ikon, a ponadto dodane zostały między innymi wizerunku kobiety z brodą czy też flaga ruchu transseksualnego.

Na podstawie: cnn.com, eska.pl
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. 3steta 19.07.2021 14:05

  Zdarzyło się pare razy w historii,że parę kobiet identyfikujących się jako mężczyzn,przebierajacych się za nich i biorących hormony,ale które nie wycięły się jajniki i zechciały urodzić dziecko. Te osoby mogły wyciąć część układu rozrodczego lub go uśpić,ale musiałby wtedy zapłacić niebotyczną kwotę (jakoś chyba z 30 tys dolarów) za surogatkę. Po urodzeniu dziecka taka osoba nie identyfikuje się jako kobieta bo poza ciążą to na co dzień funkcjonuje,myśli jak mężczyzna i uważa się za mężczyznę. Można mieć kobiece ciało,ale męski mózg. Jest to udowodnione naukowe. Przytacza naukowe dowody Moir Anne w swojej książce ,,Płeć mózgu”. Najczęściej dochodzi do tego gdy dziecko w łonie matki otrzymuje zbyt dużą dawkę przeciwnych hormonów i za małą dawkę hormonów typowych dla swojej płci.

 2. Stanlley 19.07.2021 17:14

  To nie wygląda jak facet w ciąży – wygląda jak gość który nażłopał się piwa do oporu i przeżarł makiem – teraz go brzuch boli…

 3. agama 19.07.2021 18:57

  i dlatego kosmici nie chcą mieć kontaktu z Ziemianami XD

 4. j3w 19.07.2021 22:33

  Ohh nie ma się co emocjonować i udowadniać, że istnieje kilka przypadków dewiacji na miliard. Emotka bardziej kojarzy się z otyłością brzuszną, która jest wiele rzędów razy bardziej prawdopodobna do zaobserwowania na jakiejś populacji.

  Ja tyję w taki sposób, a jedyne co się z tego może urodzić to bynajmniej nie moja lepsza wersja ; ]

 5. Cosmo 20.07.2021 07:47

  Piwny brzuch.

 6. Admin WM 20.07.2021 09:10

  Tutaj szersza perspektywa na tle sąsiedniej emotki z kobietą w ciąży:
  https://img-s-msn-com.akamaized.net/tenant/amp/entityid/AAMhCaE.img

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.