Ustawa PiS-u zrobi z tobą wszystko

Opublikowano: 02.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1217

Filip Konieczny rozmawia z radcą prawnym Anną Kubalą o projekcie nowej „Ustawy o bezpieczeństwie obywateli i stanie klęski żywiołowej”, która pozwoli władzy odbierać obywatelom majątek, wyganiać ich z domów i zaganiać do obowiązkowej pracy na rzecz państwa na koszt pracodawcy. Oczywiście PiS zadbał, aby pokrzywdzeni nie mieli prawa do odszkodowań, które gwarantowała im stara ustawa, a którą w nowej zastąpią obietnice zasiłków. Link do projektu ustawy TUTAJ.

10

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. galacticjoel 02.10.2022 16:33
  2. Vici 03.10.2022 08:59

    W Japońskiej restauracji w Derby już jeździ ten robot od około trzech lat. Kupili go za £10000. Z daleka krzyczy, że jedzie do ciebie takim dziecięco/ chińskim głosem. Jeszcze nie podaje na stół, tylko dowozi jedzenie, ale podawanie na stół to chyba już tylko kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.