Nowa taktyka covidowych zbrodniarzy

Opublikowano: 12.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2214

W Wielkiej Brytanii, w której wyszczepiono prawie połowę populacji, liczba chronicznych powikłań zeń związanych, osiągnęła już milion przypadków.

Oczywiście nikt oficjalnie nie wiąże tych przypadków z zastrzykami, a winę za tą sytuację kładzie się jak zwykle na mitycznym covidzie. Tym razem został on ochrzczony mianem „długotrwałego covida”.

Władze brytyjskie zdają sobie oczywiście sprawę, że przy osiągniętej skali „szczepień”, przypadki „długotrwałego covida” zaczną narastać lawinowo.

I tu przyszła im z pomocą ich szatańska przebiegłość. Przytoczone przypadki nie będą sumarycznie tak gwałtownie wzrastać, jeśli obecnie cierpiący na wspomniane powikłania odejdą w zaświaty.

W związku z tym „wybitni naukowcy” odkryli, że „długotrwałego covida” leczy się najskuteczniej dalszymi dozami „szczepionki”, tyle że aplikowanymi z comiesięczną częstotliwością. Nie ma więc wątpliwości, że dzięki tej metodzie liczba chorych gwałtownie zmaleje. „Rozumni” Brytyjczycy już ustawiają się w kolejce po to wybawienie.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 30, średnia ocena: 4,87 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

w mojej ocenie warto przekazywać dalej co kryje się za tzw. testami, ale o tym poniżej

https://archiwumtajemnic.eu/2020/09/06/uszkodzenia-kosci-sitowej-testy-covid-19/

nadto info, że jest ogólnie dostępne coś co pozwoli całej masie społeczeństwa uporać się z tą globalną zarazą

https://archiwumtajemnic.eu/2021/05/20/dobra-wiadomosc-istnieje-antidotum-na-obecna-szczepionkowa-zaraze-bialkowa-jest-ono-latwo-dostepne/

kufel10
Użytkownik
kufel10

@ beth
A czy Ty to zweryfikowałeś? Kiedyś przez godzinę szukałem pod mikroskopem ruszających się włókien,które mają być rzekomo w maseczkach. Są ciemne włókienka ale nieruchome, temperatura też nie zmienia sytuacji. Więc morgellonowa bajka pozostaje dla mnie wciąż bajką. Bajeczkę z łyżeczkami też weryfikowaliśmy. Nie powielajmy więc wszystkich kłamstw, które podsłyszymy, nauczmy się filtrować informacje i analizować je. Nie cytujmy idiotów, nasze życie ma większą wartość. pozdrawiam

Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

@kufel10
Osobiście znalazłem takie włókna. Nagrałem filmy. Włókna się poruszają. Niesamowite wrażenie i niedowierzanie własnym oczom ale tak jest.

Gdy znajdziesz takie włókno delikatnie chuchnij na nie. Wtedy zobaczysz co się dzieje.