Novak Djoković został deportowany z Australii

Opublikowano: 17.01.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1129

Serbski tenisista Novak Djokovic odleciał już z Melbourne do Dubaju. Serb przegrał rozprawę apelacyjną przed australijskim sądem federalnym ws. unieważnienia jego wizy. Sąd uznał wizę za nieważną nie z powodu naruszenia reguł, ale z obawy o negatywny wpływ na stosunek do szczepień w społeczeństwie Australii.

Ustalmy najpierw fakty. Australia nie zabrania wjechać ludziom bez szczepienia, ale pod określonymi warunkami. Djoković dostał wizę, nie będąc szczepionym. Potem ta wiza została skasowana z powodów czysto ideologicznych, nie zdrowotnych. Na dodatek nie jest to interpretacja ale wprost cytat z wypowiedzi sędziów odpowiedzialnych za skandaliczny wyrok i deportacje wybitnego serbskiego tenisisty, dziewięciokrotnego triumfatora pierwszego w roku wielkoszlemowego turnieju Australian Open.

Kolejnej wygranej już nie będzie co z pewnością cieszy rywali Djokovica jak Rafaela Nadala z Hiszpanii, który publicznie chwalił władze Australii za postawę w tej sprawie i ganił Novaka Djokovica za brak zgody na procedury medyczne nakazane przez australijski covidowy totalitarny system polityczny.

Deportacja Djokovicia, która dzisiaj stała się faktem, łączy się z przepisem o zakazie trzyletniego wjazdu na terytorium Australii, to nie jest jednorazowy akt o wyłączeniu go z turnieju Australian Open. Oznacza to biorąc aktualny wiek wybitnego Serba, że faszystowscy urzędnicy nazistowskiego covidowego państwa w Australii, uniemożliwią mu starty w tym turnieju do końca jego kariery!

„Przez 11 dni nękali najlepszego tenisistę na świecie. Przez ten cały czas czekał na decyzję, którą podjęli już pierwszego dnia. Myślą, że upokorzyli Djokovicia? Tak naprawdę upokorzyli siebie” – stwierdził prezydent Serbii Aleksandar Vucić .

Skoro szczepienie nie zatrzymują transmisji, co już udowodniono, to oznacza, że prawo dotyczące wymagalności certyfikatu szczepień jest całkowicie bezsensowne. Widać to wyjątkowo wyraźnie akurat na przykładzie Australii, gdzie po wyszczepieniu 95 proc. społeczeństwa zanotowano niebotyczne rekordy nowych zakażeń. Niestety, w obecnych czasach logika nie istnieje, jest tylko umiejętnie stymulowane zbiorowe szaleństwo, którego ofiarami prędzej czy później staną się wszyscy bez wyjątku.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.