NordStream – wiemy jak było?

Opublikowano: 11.02.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2585

Według dociekań dziennikarzy śledczych wiemy już, że zamachy na gazociągi NordStream i NordStream 2 były najprawdopodobniej tajną operacją służb specjalnych USA i Norwegii. Władze USA oczywiście zaprzeczają.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. pikpok 11.02.2023 14:01

    Obecnie Rosja sprzedaje swój gaz i ropę do Chin i Indii, które znacznie zwiększyły swoje zapotrzebowanie. Niemiecki przemysł pada, a w Indiach “globaliści” zaczęli sporo inwestować.
    Ewidentnie to Europejczycy dostają po d… .
    Biden sam to se może podłubać w nosie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.