No dobrze, zgasimy nasze głośniki…

Opublikowano: 25.08.2015 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 710

KRLD i Korea Południowa osiągnęły porozumienie w sprawie złagodzenia konfrontacji militarnej – donosi agencja Yonhap.

Według jej danych, Korea Południowa zaprzestanie nadawania z głośników wzdłuż strefy zdemilitaryzowanej, a Korea Północna wyrazi ubolewanie z powodu niedawnych incydentów między nimi.

20 sierpnia Korea Południowa poinformowała o ostrzale jej terytorium w strefie zdemilitaryzowanej przez Koreę Północną w związku z jej nadawaniem z głośników i otworzyła odwetowy ogień.

Północnokoreańscy wojskowi ostrzegli, że jeśli Południe do 22 sierpnia nie zaprzestanie nadawania z głośników w celu podważenia duchu bojowego i moralnego Koreańskiej Armii Ludowej, KRLD zniszczy je podczas działań zbrojnych. Przywódca Korei Północnej Kin Dzong Un rozkazał postawienie sił zbrojnych republiki w stan gotowości w celu ofensywy. Seul w odpowiedzi na to zagroził zemstą. USA zapowiedziały ochronę Korei Południowej.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. dagome12345 25.08.2015 09:42

    I co nie mówiłem kilka dni temu ,że się tak skończy.
    Otwarty konflikt miedzy Koreą Północna i Południową to wstęp do III WŚ, bo żadne mocarstwo nie odpuści swoich wpływów w tym rejonie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.