Niezwykły obiekt przeleciał nad Turcją

Opublikowano: 24.01.2023 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3747

W ubiegłym tygodniu nad Turcją pojawiła się bardzo dziwna formacja atmosferyczna. Obiekt został zauważony nad miastem Bursa w Turcji w czwartek.

Internauci nie są pewni czy to, co widzieli, to nadzwyczajna chmura, czy też nieudolna próba kamuflażu. Sceptycy są przekonani, że była to masywna chmura soczewkowa, która pojawiła się o wschodzie słońca i mogła zadziwić niektórych swoim kształtem.

Wielu ludzi uważa jednak, że ​może to być masywne usiłujące przybrać kamuflaż chmury. Niewykluczone, że mógł to być też pojazd jednego ze światowych mocarstw. Nagranie z obserwacji tego nietuzinkowego obiektu znajdziecie powyżej.

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. sga 24.01.2023 15:45

  tu nie ma ani sladu innego obiektu
  innemedium jest do bani

 2. Szwęda 24.01.2023 18:01

  Rzadkie zjawisko, bardzo rzadki typ chmur, ale jak najbardziej naturalne. Istnieją sfotografowane i sfilmowane o wiele bardziej spektakularne przykłady tego typu formacji.

 3. joel 25.01.2023 08:24

  To są zakamuflowane statki kosmiczne.

  https://meditation539.com/2021/06/02/statki-obloki/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.