Niezaszczepieni uczniowie na innych zasadach w szkole

Opublikowano: 28.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1209

Główny lekarz Ontario Dr Kieran Moore zapowiedział, że uczniowie w wieku od 12 do 17 lat, którzy nie zostaną zaszczepieni przeciwko COVID-19, będą podlegać surowszym zasadom izolacji w przypadku wybuchu epidemii wirusa jesienią tego roku.

Uczniowie, którzy są w pełni zaszczepieni przeciwko wirusowi, będą musieli wykonać testy na COVID-19, jeśli będą mieli kontakt z osobą wysokiego ryzyka.

Uczniowie, którzy uzyskają wynik negatywny, mogą wrócić do szkoły, ale ci, którzy nie zostaną zaszczepieni, będą musieli pozostać w domu przez co najmniej 10 dni, czekając na wyniki testu.

Nieszczepieni uczniowie będą musieli przejść drugi test na COVID po około siedmiu dniach i mogą być poza zajęciami do 20 dni, w zależności od wyniku.

Sześćdziesiąt cztery procent młodzieży Ontario w wieku od 12 do 17 lat otrzymało już jedną dawkę szczepionki COVID-19, a 42 procent jest w pełni zaszczepionych.

Moore wezwał rodziców, aby zaszczepili swoje dzieci w tym tygodniu, zauważając, że prawie skończył się czas na pełne szczepienie, jeśli chcą zdążyć przed rozpoczęciem szkoły we wrześniu..

Moore poinformował też, że prowincja pracuje nad planem szczepienia dzieci w wieku od 5 do 12 lat, kiedy szczepionki zostaną zatwierdzone do stosowania w tej grupie wiekowej – co może nastąpić późną jesienią lub wczesną zimą, w zależności od tego, kiedy kończą się badania.

Jesienny plan dla szkoły może również obejmować maskowanie, powiedział Moore.

Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wolna Dusza
Użytkownik
Wolna Dusza

Hahaha, te marne szkolnictwo mogą sobie wsadzić tam gdzie światło nie dochodzi. Cały ten system szkolnictwa powinien być hak najszybciej zdelegalizowany, przecież szkoly szkolą niewolników systemu i nic więcej! Ja tylko czekam aż w Europie takie coś wprowadza, a najlepiej by było jakby cwoki znieśli obowiązek szkolny

JaceK
Użytkownik
JaceK

Kanada najpierw wprowadziła eksterminację Indian. To rozumiem, agresorzy starają się pozbyć niepotrzebnych tubylców. Teraz zaczynają eksterminację własnych obywateli. Niby kraj mlekiem i miodem płynący.